مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۱۰۰۶
زمان انتشار : ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

محمدحسین قربانی:

ثبت ملی روز رشت/تلاش برای تصویب راه‌اندازی قطار شهری در کمیسیون تلفیق برای رشت

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه نام‌گذاری روزی به نام رشت موجب خوشحالی همه شده است و تلاش می‌کنیم این روز ثبت ملی شود گفت: امروز در کمیسیون تلفیق که با حضور سه نماینده گیلان تلاش می‌کنیم که مصوبه کمیسیون تلفیق را در خصوص قطار شهری داشته باشیم.

به گزارش   محمدحسین قربانی صبح امروز جشن بزرگ روز رشت در سالن اجتماعات نیروی انتظامی با تبریک به مناسبت ۱۲ دی مصادف با روز رشت اظهار کرد: شهر رشت قدمت ۵۰۰ ساله دارد و امروز گذشتگان و آیندگان به افق این شهر چشم دوخته و انتظار دارند.

وی با اشاره به اینکه رشت امروز به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور مطرح است و باید بکوشیم تا در جایگاه واقعی‌اش قرار بگیرد بیان کرد: با ایجاد زیرساخت‌های لازم و وفاق و همدلی می‌توان این مهم را انجام داد و امروز در کمیسیون تلفیق که با حضور سه نماینده گیلان تلاش می‌کنیم که مصوبه کمیسیون تلفیق را در خصوص قطار شهری داشته باشیم.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با تأکید براینکه مهم‌ترین مؤلفه‌ای که می‌تواند برای گیلان جاذبه داشته باشد بخش گردشگری آن است تصریح کرد: فرصت خدادادی در حوزه گردشگری برای گیلان متصور است و باید از آن بهترین استفاده را کنیم و ثبت رشت به‌عنوان شهر خلاق در یونسکو و برند غذای حلال می‌تواند بسیار مهم باشد و ما در این حوزه پیشگام بودیم اما کشورهای دیگر گوی سبقت را از ما گرفتند و این افتخاری برای ما است که می‌توانیم با تبادل فرهنگ و معرفی رشت در این حیطه نسبت به جذب گردشگر اقدام کنیم.

وی با اشاره به اینکه فضا معنوی گردشگری ما را از رشت تا گرگان می‌شناسند گفت: غنای فرهنگ رشتی و گیلانی و داشتن چهره‌های همچون آیت‌الله بهجت، پرفسور سمیعی و… که بر پیشانی همه آن‌ها مهر تأیید رشتی شده است.

قربانی با اذعان به اینکه باید از ظرفیت حضور دانشگاهیان و نخبگان استفاده کنیم افزود: اگر از نخبگان استفاده کنیم آن روز افتخار ما است و اگر این مهم را نادیده بگیریم یقیناً به عقب حرکت خواهیم کرد.

وی گفت: نخستین باری بود که در این جشن شرکت کردم و باید این مهم را به ثبت ملی و در سطح ملی برگزار کنیم.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار