مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۳۸۸۸۰
زمان انتشار : ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸

محمدحسین قربانی:

ثبت حدود ۶۰ میلیون نفر دارنده کارت الکترونیک سلامت در سامانه‌های وزارت بهداشت

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از ثبت حدود 60 میلیون نفر دارنده کارت الکترونیک سلامت در سامانه‌های وزارت بهداشت طی سال جاری خبر داد.

به گزارش  محمدحسین قربانی با تاکید بر لزوم تقویت نقاط قوت برنامه‌های وزارت بهداشت و درمان در سال ۹۷ اظهار کرد: بر اساس آخرین نشست‌های مشترک کمیسیون بهداشت مجلس با وزارت بهداشت اجرای طرح تحول سلامت وارد فاز جدیدی شده است.

وی از اجرای کارت الکترونیک سلامت در سال جاری توسط وزارت بهداشت خبر داد و افزود: حدود ۶۰ میلیون نفر دارنده کارت الکترونیک سلامت در سامانه‌های وزارت بهداشت ثبت‌شده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه صدور کارت الکترونیک سلامت بسیار حائز اهمیت است گفت: اجرای این برنامه در سطح کشور می‌تواند هم سیستم بهداشت و درمان را ساماندهی کند و هم صرف جویی در منابع مالی را در پی داشته باشد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجرای دقیق برنامه‌ها از سوی وزارت بهداشت افزود: تصمیمات بسیار مطلوب و خوبی در سال ۹۷ در حوزه بهداشت و درمان گرفته‌شده که در صورت اجرای دقیق ارتقای سلامت جامعه را به دنبال خواهد داشت.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی