مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۱۵۹۳۱
زمان انتشار : ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

سیدکاظم دلخوش:

توهین به ملت یک جرم است | از وزیر اطلاعات گلایه ها و انتظاراتی داریم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه بخش اعظم فضای مجازی موجود درکشور به سمت تخریب ملت و دولت است،گفت: وزیر اطلاعات باید دربرنامه های پیشنهادی خود راهکار برخورد با متخلفان درفضای مجازی را ارایه دهد.

به گزارش   سید کاظم دلخوش در نشست علنی امروز یکشنبه (۲۲ مرداد) مجلس شورای اسلامی درنطق میان دستور، با ابراز تشکر از نمایندگان مجلس درخصوص تصویب طرح مقابله با ماجراجویی های تروریستی آمریکا درمنطقه، گفت: امیدوارم این طرح درس قابل قبولی برای افراد نادان در دنیای استعمار مانند رییس جمهور آمریکا باشد که درخیانت به ملت ها از هیچ کوششی دریغ ندارد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه درحال حاضر مجلس مشغول انتخاب و بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی دولت است، افزود: امروز چشم جهان اسلام به مجلس، دولت و ملت به عنوان ام القرای اسلام است، تقاضا دارم که دولت درگام اول درخصوص وزرای انتخاباتی به نکات بیشتری توجه کنند، ضمن اینکه مجلس باید با شناخت بیشتر و برگزاری نشست های متوالی وزرای کاردان و قابل قبول را انتخاب کند.

وی با بیان اینکه درمیان وزرای انتخابی به طورحتم افراد توانمند وجود دارد، تصریح کرد: از رییس جمهوربرای معرفی برخی وزرا به مجلس تشکر می کنیم، البته در دوره های قبلی تلاش برخی وزرا دیده و اقدامات بی دریغ آنها دررفع مشکلات کشور مشاهده شد؛ بنابراین امیدواریم این تلاش ها در آینده به کشور و ملت درپیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران کمک کند؛ همچنین آنهایی که ضعف دارند یا باید نقاط ضعف را مرتفع کنند یا اینکه مجلس به این افراد رای خود را خواهد داد.

دلخوش ادامه داد: در دوران گذشته برخی وزرا ضعف هایی داشتند، البته اخلاق خوب وزرا فراموش نمی شود؛ اما اخلاق مداری به تنهایی مشکلات را حل نمی کند، درحال حاضر مدیران اجرایی باید دردستگاه های دولتی فعالیت کنند؛ اما دربرخی وزارتخانه ها وزیر پس ازانتخاب راه خود را طی کرده و توجهی به مشکلات مردم و مجلس ندارد، بنابراین دراین خصوص مواردی وجود دارد که برای یک موضوع کوچک وزارتخانه ها و مدیران میانی سبب شدند که نمایندگان با استفاده از ابزار نظارتی وزیر را به مجلس فرا بخوانند.

این نماینده مردم درمجلس دهم،گفت: وزرا باید توجه کنند پس از انتخاب از سوی مجلس زمان مجلس، دولت و ملت را هدرندهند، اگر سوال و تذکر بسیار است؛ به این دلیل است که وزرا به برخی مسائل کم توجهی می کنند، همچنین باید از پرسنل وزارت اطلاعات صمیمانه تشکر کرد، به طور حتم سربازان امام زمان در طول تاریخ انقلاب به خوبی عمل کردند؛ اما ازوزیر پیشنهادی گلایه ها و انتظاراتی در خصوص عملکردها وجود دارد.

وی گفت: بخش اعظم فضای مجازی موجود درکشور به سمت تخریب ملت و دولت است، توهین به ملت یک جرم است و اشاعه فساد و توهین جرمی بالاتر دارد، بنابراین وزیر باید دربرنامه های پیشنهادی خود راهکارهای برخورد با تخلف و افراد متخلف را ارایه دهند، همچنین درارتباط با بحث اشتغال، تولید و اقتصاد مقاومتی به فرمایشات مقام معظم رهبری دراین مقطع زمانی باید توجه کرد؛درحال حاضر مردم نیازمند حل مشکلات اقتصادی هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تاکید کرد: مردم نیازمند به اشتغال و رفع بیکاری فرزندان تحصیلکرده خود هستند، یعنی دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها باید به صورت هماهنگ مشکلات مردم را حل کنند، ضمن اینکه وزیر انتخابی برای وزارتخانه جهاد کشاورزی و بازرگانی به بحث پیشگیری از واردات برنج توجه کند؛ یعنی نباید اقداماتی را درجهت ضربه به تولید داخلی انجام داد، همچنین باید به بیمه کشاورزی، آب شرب شهرستان ها، شرایط معلمان حق التدریس، پیش دبستانی ها وآموزگاران نهضت سواد آموزی توجه کرد.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی