مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۶۷۶۷
زمان انتشار : ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

محمدحسین قربانی:

توجه بیشتر به پیشگیری و سلامت در اولویت کاری وزیر بهداشت دولت دوازدهم قرار گیرد

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینکه به‌طور قطع در دوران مسئولیت هاشمی ضعف‌هایی نیز وجود دارد گفت: توجه بیشتر به پیشگیری و سلامت باید در اولویت کاری وزیر بهداشت دولت دوازدهم قرار گیرد.

به گزارش  محمدحسین قربانی ، با ابراز خرسندی به‌دلیل مورد اعتماد قرار گرفتن مجدد سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی توسط رئیس‌جمهور اظهار داشت: بهترین رویکرد نمایندگان و حتی مردم برای نظاره کار وزرا، کارنامه و عملکرد ۴ ساله آن‌ها است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به رضایتمندی و نظرسنجی در مورد عملکرد هاشمی خاطرنشان کرد: رضایتمندی ائمه جمعه، مدیران، مسئولان، استانداران و عامه مردم نشان از عملکرد مثبت هاشمی در دوران مسئولیت دارد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با تاکید بر اینکه املای نانوشته غلط ندارد و به‌طور قطع در دوران مسئولیت هاشمی ضعف‌هایی نیز وجود دارد افزود: توجه بیشتر به پیشگیری و سلامت باید در اولویت کاری ایشان باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان تصریح کرد: عملکرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حوزه سلامت را می‌توان یکی از بهترین عملکردهای دولت یازدهم نام برد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه هاشمی باید با همین همت و تلاش برای گرفتن رای اعتماد با انرژی تمام گام بردارد خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت و درمان در دولت یازدهم در اولویت کاری دولت بوده است.

قربانی با اشاره به اینکه اهمیت سلامت در دولت‌های گذشته در رتبه‌های ۱۲ و ۱۳ بوده و در دولت یازدهم به رتبه دوم رسید، اظهار داشت: حوزه سلامت برای حاکمیت اهمیت خاصی دارد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه نگاه مقام معظم رهبری به حوزه سلامت در کشور، حمایت‌های ویژه مجلس شورای اسلامی و اراده دولت سبب شد تا به رتبه دوم دست پیدا کنیم گفت: به هاشمی نمره موفق و خوبی در دولت یازدهم می‌دهم.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با بیان اینکه “یک دست صدا ندارد” یک اصل است تصریح کرد: چنانچه مدیری بخواهد در حوزه فعالیت و یا دستگاه مربوطه موفق باشد نیازمند قانون مدون، تامین منابع درست و مورد توجه و داشتن تیم کارآمد میدانی و متعهد است.

وی با اشاره به اینکه اگر قانون مدون، تامین منابع درست و تیم کارآمد نباشد به‌طور قطع کارها به خوبی پیش نمی‌رود گفت: یکی از رموز موفقیت هاشمی در دوران وزارت، داشتن تیم موفق، کارآمد، میدانی و سلامت‌محور است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: فراهم کردن بستر توسط مجلس شورای اسلامی نسبت به رفع موانع قانونی، منابع پایدار، داشتن یک تیم موفق و میدانی و سلامت محور رمز موفقیت است.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی