مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۹۷۳۳
زمان انتشار : ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

جبار کوچکی نژاد:

توجه به معیشت مردم، تولید و اشتغال وعده‌های رئیس‌جمهور در انتخابات/ مردم انتظار تحقق همه‌ی شعارهای رئیس‌جمهور رادارند

عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه توجه به معیشت مردم، تولید و اشتغال وعده‌های رئیس‌جمهور در انتخابات بود گفت: مردم انتظار تحقق بخشی رئیس‌جمهور به همه‌ی شعارهای انتخاباتی رادارند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد به‌ضرورت عمل کردن به شعارهای ماقبل انتخابات تاکید و اظهار کرد: آنچه کاندیداهای دولت دوازدهم در ایام تبلیغات انتخاباتی به آن تاکید داشتند مباحث اقتصادی بود و باید به آن عمل کنند.

وی با اشاره به تنگ معیشتی مردم و مشکلات اقتصادی در پیش روی آن‌ها افزود: دولت دوازدهم باید در توانمندسازی خانواده‌های بی‌بضاعت برنامه داشته باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به لزوم بهره‌گیری رئیس‌جمهور از ظرفیت‌ها در ایجاد اشتغال نیز تاکید کرد و گفت: یکی از برنامه‌هایی که از سوی رئیس‌جمهور منتخب اعلام شد و رأی ملت ایران را به خود جلب کرد برنامه وی برای ایجاد اشتغال جوانان و تولید کشور است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهتمام ویژه دولت دوازدهم در تحقق بخشی به شعارهای انتخاباتی مطرح کرد: اینکه چقدر دولت به وعده‌های خود در اشتغال، تولید، مسکن و ساخت‌وساز عمل کند به اراده آن بستگی دارد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان همچنین به‌ضرورت به‌کارگیری دولت از ظرفیت جوانان تاکید کرد و بیان داشت: دولت دوازدهم باید در مقاطع مختلف مدیریتی از جوانان کشور به‌ویژه بانوان استفاده کند و از ظرفیت‌های آن‌ها بهره‌مند شود.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه مردم ایران انتظار تحقق بخشی رئیس‌جمهور به همه‌ی وعده‌هایش در انتخابات و مناظره‌ها رادارند، تصریح کرد: کسی که در دوران انتخابات شعار می‌دهد باید در میدان عمل و بعد از انتخابات نیز آن‌ها را عملیاتی کند و جامه عمل بپوشاند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی