مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۶۲۸۶
زمان انتشار : ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۶

محمدصادق حسنی:

تنها راه تقویت پول ملی افزایش تولید است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها راه افزایش ارزش پول ملی افزایش در تولید است.

به گزارش  محمدصادق حسنی  افزایش تولید را راهکار افزایش ارزش پول ملی برشمرد و اظهار کرد: راهکاری جز افزایش تولید برای تقویت و ارزش پول ملی شعار است.

وی با تاکید بر اینکه جز تولید راهی برای افزایش تقویت پول ملی وجود ندارد، افزود: وقتی صد واحد پول در جامعه باشد درحالی‌که کالایی توزیع‌ شده به ده عدد برسد و همین مقدار موجود نیز کاهش پیدا کند باید اندیشید که پول در دست مردم به کجا سرازیر می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش ارزش پول ملی در کشور گفت: کسی که پول دارد جنسی را می‌خرد و هرچقدر تولید کاهش پیدا کند قیمت محصولات نیز افزایش می‌یابد و درنتیجه ارزش پول ملی کاسته خواهد شد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مردم در این شرایط برای خرید مسابقه خواهند گذاشت، خاطرنشان کرد: اگر جنس محدود باشد قطعاً قیمت محصولات افزایش پیدا خواهند کرد و در این شرایط تنها تولید می‌تواند ارزش پول ملی را حفظ می‌کند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم