مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۲۲۵۲
زمان انتشار : ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۸

محمدمهدی افتخاری:

تنها درخواست مردم شفت تعیین تکلیف پروژه های سد لاسک و راه شفت-زنجان است

نماینده مردم فومن و شفت گفت: تنها درخواست مردم شفت تعیین تکلیف پروژه‌های سد لاسک و راه شفت-زنجان ۱۵ سال است.

به گزارش  ،  حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی افتخاری  از جدیت لابی ها و گفتگو ها در خصوص پیگیری جاده شفت به زنجان و ایجاد ساخت سد لاستیکی لاسک شهرستان شفت خبر داد و اظهار داشت: اکنون اجرای جاده شفت به زنجان و پرژه بزرگراه شفت به زنجان در وضعیت بلاتکلیفی قرار دارند.

وی با بیان اینکه باید تکلیف این پروژه های هرچه سریع تر مشخص شده تا مردم نیز از بلا تکلیفی خارج شوند، افزود: با استاندار نشستی را برقرار کرده ایم و مقرر شده تا نشستی دیگر با معاونین و مدیران کل محیط زیست و منابع داشته باشیم تا وضعیت این دو پروژه در شهرستان شفت روشن شود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با توجه به طولانی شدن اجرای این پروژه در سال های گذشته تنها درخواست مردم از مسئولان تعیین تکلیف وضعیت آنها بعد از ۱۰ الی ۱۵ سال هستند، گفت: مقرر شده تا در آینده ای نزدیک جاده عشایری محور شفت به زنجان بازگشایی شود و بعد پیگیری های مرحله بعد انجام شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با ابراز خوشبینی مبنی بر اینکه محور شفت به زنجان در دولت دوزادهم به بهره برداری برسد، اظهار کرد: با توجه به شرایطی که حاکم است خوشبین هستیم تا محور شفت به زنجان تا اتمام دولت دوازدهم مورد بهره برداری قرار گیرد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!