مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۶۷۶۸
زمان انتشار : ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷

جبار کوچکی نژاد:

تقویت مباحث تربیتی و ورزشی در آموزش‌وپرورش ضرورت دارد/ باید سیاسی‌کاری‌ها از آموزش‌وپرورش زدوده شود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به لزوم زدوده شدن سیاسی‌کاری‌ها و باندبازی‌ها در آموزش‌وپرورش تأکید کرد و گفت: ضروری است مباحث تربیتی و ورزشی در آموزش‌وپرورش تقویت شود.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد  بزرگ‌ترین انتظار از وزیر آموزش‌وپرورش دولت دوازدهم را بیرون آوردن وزارتخانه از حاشیه‌های برشمرد و اظهار کرد: وزیر آموزش‌وپرورش باید وزارتخانه مذکور را از سیاسی بازی‌ها و باندبازی‌ها بیرون بیاورد.

وی بابیان اینکه باید سیاسی‌کاری‌ها از آموزش‌وپرورش زدوده شود، افزود: وزیر آموزش‌وپرورش باید به کارآمدی مدیران و معاونان وزارتخانه توجه کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توجه وزیر آینده آموزش‌وپرورش به معلمین گفت: وزیر آموزش‌وپرورش باید به میشت معلمان و فرهنگیان کشور توجه کافی داشته باشد و به نارضایتی‌ها پایان دهد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برنامه محوری وزیر برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: وزیر آموزش‌وپرورش باید به محتویات کتب درسی دانش آموزان دقت نظر داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به فراهم آوردن ملزومات موردنیاز مدارس توسط وزارتخانه بیان کرد: وزارت آموزش‌وپرورش باید به مباحث ورزشی و پرورشی در مدارس توجه کافی داشته باشد.

کوچکی نژاد با اذعان به اینکه آموزش بدون پرورش در مدارس فایده‌ای ندارد، گفت: مسئله پرورش در مدارس به کل نادیده گرفته‌شده و باید در برنامه‌های وزیر پرداختن به مباحث تربیتی و فرهنگی پررنگ‌تر شود.

وی همچنین به توجه وزیر آموزش‌وپرورش در خصوص مدارس شبانه‌روزی تأکید کرد و گفت: مدارس شبانه‌روزی و استثنایی با ضعف‌های بزرگی دست‌وپنجه نرم می‌کنند که نیازمندیم وزیر برنامه‌های جامع ای برای آن‌ها داشته باشد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی