مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۲۳۴۸۰
زمان انتشار : ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰

محمدحسین قربانی:

تقابل طب سنتی با طب نوین قابل‌ملاحظه نیست/ درمان با طب سنتی گامی بلند برای پیشگیری است

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقابل و اختلافات کم طب سنتی با طب نوین گفت: طب سنتی با درمان‌هایی که با داروهای گیاهی دارد می‌تواند گام‌های بلندتری درزمینهٔ پیشگیری بردارد.

به گزارش  محمدحسین قربانی در بررسی تقابل طب نوین با طب سنتی در کشور اظهار کرد: تقابل‌ها و اختلافات بین طب سنتی و طب نوین در کشور قابل‌ملاحظه نیست.

وی بابیان اینکه طب سنتی و اسلامی هر دو نیازمند جامعه کنونی است، افزود: هر دو طب فعال در کشور می‌توانند به مردم خدمات ارائه کنند و هیچ محدودیتی برایشان وجود ندارد.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با شاره به ذائقه مردم ایران به درمان با طب سنتی گفت: با توجه به اینکه در ایران قدیم و ایران اسلامی ذائقه و سلیقه مردم حائز اهمیت بود، طب سنتی رونق داشت و اکنون نیز رونق خوبی گرفته و به نظر می‌رسد شاهد شکوفایی نیز در این طب باشیم.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه طب سنتی در صورت حمایت دولت موردپسند و حمایت مردم نیز قرار می‌گیرد، گفت: طب سنتی با درمان‌هایی که با داروهای گیاهی دارد می‌تواند گام‌های بلندتری درزمینهٔ پیشگیری داشته باشد و از این نظر نیز حائز اهمیت است.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟