مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۲۳۴۸۰
زمان انتشار : ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۰

محمدحسین قربانی:

تقابل طب سنتی با طب نوین قابل‌ملاحظه نیست/ درمان با طب سنتی گامی بلند برای پیشگیری است

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقابل و اختلافات کم طب سنتی با طب نوین گفت: طب سنتی با درمان‌هایی که با داروهای گیاهی دارد می‌تواند گام‌های بلندتری درزمینهٔ پیشگیری بردارد.

به گزارش  محمدحسین قربانی در بررسی تقابل طب نوین با طب سنتی در کشور اظهار کرد: تقابل‌ها و اختلافات بین طب سنتی و طب نوین در کشور قابل‌ملاحظه نیست.

وی بابیان اینکه طب سنتی و اسلامی هر دو نیازمند جامعه کنونی است، افزود: هر دو طب فعال در کشور می‌توانند به مردم خدمات ارائه کنند و هیچ محدودیتی برایشان وجود ندارد.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با شاره به ذائقه مردم ایران به درمان با طب سنتی گفت: با توجه به اینکه در ایران قدیم و ایران اسلامی ذائقه و سلیقه مردم حائز اهمیت بود، طب سنتی رونق داشت و اکنون نیز رونق خوبی گرفته و به نظر می‌رسد شاهد شکوفایی نیز در این طب باشیم.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه طب سنتی در صورت حمایت دولت موردپسند و حمایت مردم نیز قرار می‌گیرد، گفت: طب سنتی با درمان‌هایی که با داروهای گیاهی دارد می‌تواند گام‌های بلندتری درزمینهٔ پیشگیری داشته باشد و از این نظر نیز حائز اهمیت است.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی