مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۲۰۱۶
زمان انتشار : ۱۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۸

جبار کوچکی نژاد:

تعریف بسته‌های فرهنگی و سلامتی در مدارس برای مقابله با کاهش سن اعتیاد/ خانواده‌ها و معاونان پرورشی نوجوانان را با مضرات مواد دخانی و افیونی آگاه کنند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر لزوم آگاه‌سازی و معرفی مضرات مواد دخانی و افیونی برای دانش آموزان تاکید کرد و گفت: برای مقابله با کاهش سن اعتیاد باید بسته‌های فرهنگی و سلامتی در مدارس تعریف شود.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با انتقاد از کاهش سن اعتیاد در کشور اظهار کرد: متأسفانه سن اعتیاد در کشور به سنین پایین ازجمله نوجوانان در مدارس کشیده شده است.

وی با تاکید بر معرفی بیشتر مضرات مواد دخانی و افیونی در سطح مراکز آموزشی افزود: باید برای مقابله با افزایش مصرف مواد دخانی و افیونی و کاهش سن اعتیاد بسته‌های فرهنگی و سلامتی در سطح مدارس تعریف شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خانواده‌ها را بزرگ‌ترین سد در مقابل اعتیاد نوجوانان برشمرد و گفت: خانواده‌ها باید بیشتر مراقب فرزندان خود باشند چون هیچ‌گاه جامعه دلسوزتر از خانواده‌ها نمی‌تواند نوجوانان را از خطر اعتیاد آگاه کند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش بی‌بدیل معاونان پرورشی در سطح مدارس گفت: فعالان فرهنگی و پرورشی مدارس باید با جدیت بیشتر در مقابله با اعتیاد گام بردارند و بافرهنگ سازی و ابزارهای قانونی درصدد مقابله با آن بکوشند.

کوچکی نژاد بابیان اینکه اعتیاد با علم و دانش قابل‌جمع نیست، گفت: همه وظیفه‌داریم در جهت ایجاد جامعه پاک و به‌دوراز اعتیاد نقش داشته باشیم و با معرفی مضرات مواد دخانی و افیونی مانع از کاهش سن اعتیاد در کشور شویم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه جامعه‌ای که در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت می‌کند نباید شمار معتادین آن افزایش یابد گفت: با کاهش سن اعتیاد و فراگیر شدن فرهنگ مصرف مواد دخانی و افیونی جامعه روبه‌زوال می‌رود و از مسیر اصلی پیشرفت و توسعه بازمی‌ماند.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!