مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۴۲۲۲
زمان انتشار : ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۹

محمدصادق حسنی:

تروریست‌ها امروز وحدت و همدلی ما را هدف قرار دادند

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: می‌توان گفت که تروریست‌ها امروز وحدت و همدلی و مردم سالاری دینی ما را هدف قرار دادند اما آنها نمی‌دانند که صفوف وحدت و همدلی ما را هیچ قدرتی نمی‌تواند بر هم بزند.

به گزارش  ، دکتر محمدصادق حسنی، نماینده مردم رشت در مجلس ، در پی حادثه تروریستی تیراندازی در تهران، اظهار کرد: حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران که چند روز بیشتر از سالگرد رحلتشان نمی‌گذرد. آرامگاه فردی است که نماد وحدت و انسجام نیروهای انقلاب بود و همچنین مجلس شورای اسلامی نماد مردم سالاری دینی که عصاره خواست ملت و خانه ملت است مورد حمله تروریستی قرار گرفت.

وی افزود: می‌توان گفت که تروریست‌ها امروز وحدت و همدلی و مردم سالاری دینی ما را هدف قرار دادند اما این بار به صورت رذیلانه، آنها نمی‌دانند که صفوف وحدت و همدلی ما را هیچ قدرتی نمی‌تواند بر هم بزند.

نماینده مردم رشت شهادت تعدادی از هموطنان عزیزمان را به پیشگاه مردم سرافراز ایران اسلامی و خانواده و دوستان آن عزیزان تسلیت گفت و بیان کرد: خون شهدا ما را مصمم به ادامه مسیر می‌کند و دعای آنان بدرقه راه ملت ایران است. ما ذره‌ای تردید و ترس بر دل و جان خویش راه نخواهیم داد و پاسخ کوبنده‌ای به تروریست‌ها و حامیان آنان خواهیم داد.

ایسنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی