مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۶۸۹۱
زمان انتشار : ۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۴

جبار کوچکی نژاد:

تخصیص عالانه اعتبارات منطقه آزاد انزلی به دو تیم ورزشی ملوان و سپیدرود ضروری است

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تخصیص عالانه اعتبارات منطقه آزاد انزلی به دو تیم ورزشی ملوان و سپیدرود ضروری است گفت: انتظار می‌رود از تیم فوتبال سپیدرود به عنوان یک تیم ورزشی با منابع مالی اندک پشتیبانی و حمایت شود.

به گزارش  ، جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به حمایت مالی منطقه آزاد انزلی از تیم‌ فوتبال ملوان اظهار داشت: به‌دلیل واقع شدن دو سوم از محدوده منطقه آزاد انزلی در شهرستان رشت، حمایت‌های مالی سازمان منطقه آزاد انزلی باید به‌طور مساوی بین تیم‌های ملوان انزلی و سپیدرود رشت انجام شود.

وی طرفداران تیم سپیدرود در شهرستان رشت را بیش از ۷۰۰ هزار نفر عنوان کرد و با بیان اینکه بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر در استان گیلان از تیم سپیدرود حمایت می‌کنند افزود: انتظار می‌رود از تیم فوتبال سپیدرود به‌عنوان یک تیم ورزشی با منابع مالی اندک، پشتیبانی و حمایت همه جانبه شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبق توافقات انجام شده درصدد هستیم تا کمک‌های مالی تیم سپیدرود را نسبت به کمک‌های مالی تیم ملوان به دو برابر افزایش داده تا با این اقدام تیم سپیدرود در لیگ برتر باقی بماند.

کوچکی‌نژاد به اعتبار عالانه منطقه آزاد انزلی به دو تیم مذکور اشاره کرد و افزود: براساس قانون و با توجه به اینکه بیش از نیمی از منطقه آزاد انزلی در محدوده شهر رشت قرار گرفته است درصدی از درآمد منطقه آزاد در بخش‌های کمیته امداد و بهزیستی هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه ریاست منطقه آزاد انزلی در دوره مسئولیت خود در این منطقه کارهای قابل تقدیری انجام داده است گفت: در حال حاضر فرودگاه رشت تحت پوشش منطقه آزاد است و در مجموع خدمات و تحولاتی که در طول مدت فعالیت منطقه آزادانزلی انجام شده کم سابقه و قابل تقدیر است.

کوچکی‌نژاد با اشاره به اینکه منطقه آزاد در حوزه سرزمینی رشت و انزلی  قرار دارد و متعلق به تمام استان گیلان است اذعان داشت: در حال حاضر فرودگاه رشت نیز تحت پوشش منطقه آزاد فعالیت می‌کند و این منطقه به بخش های روستایی نیز کمک‌های زیادی داشته است.

نماینده مردم رشت در مجلس  افزود: منطقه آزاد با توجه به خصوصیات جغرافیایی مشترکی که با شهر رشت دارد می‌بایست بیشترین کمک‌ها را در این حوزه داشته باشد و با جذب منابع مالی در بخش خصوصی و در حوزه گردشگری و تجارت باعث ایجاد اشتغال و گردش سرمایه شود.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی