مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۶۰۰۵
زمان انتشار : ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳

جبار کوچکی نژاد:

تخریب کنندگان فرماندهان ایرانی معنای جنگ و شهادت را نمی‌شناسند

نماینده مردم رشت گفت: افرادی که شهادت شهید حججی را، ضعف فرماندهان ایرانی تشریح کرده اند معنای جنگ و شهادت را نمی‌شناسند.

به گزارش   جبار کوچکی نژاد درباره توهین روزنامه قانون به سپاه، اظهار کرد: مظلوم ترین شهدای تاریخ نظام جمهوری اسلامی شهدای مدافع حرم هستند.

وی افزود: شهدای مدافع حرم سند افتخاری برای ملت ایران و مایه افتخار کسانی هستند که در سراسر دنیا به مستضعفان و مظلومان و نظام جمهوری اسلامی می اندیشند.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به شهادت شهید حججی نوع شهادت ایشان را به شهادت امام حسین (ع) نسبت داد و تصریح کرد: ایشان مانند مولای خود به شهادت رسید و دل مسلمین و آزادی خواهان دنیا را به درد آورد.

کوچکی نژاد با بیان اینکه خوشبختانه در داخل و خارج کشور نسبت به جنایتکاران و به ویژه گروهی که این جنایت را انجام دادند انزجار خود را نشان دادند، افزود: همه رسانه های داخلی و برخی رسانه های بیگانه این عمل خبیثانه را محکوم و عکس العمل نشان دادند.

وی با تأکید براینکه در داخل کشور نمی بینم کسی که به نظام و ملت و اسلام و مستضعفان ایمان و اعتقاد داشته باشد، بیاید و شهادت شهید حججی رابه شکل دیگری تشریح کند، تصریح کرد: کسانی که این طور واکنش نشان دادند و حرف زدند بویی از جنگ و شهادت نبرده اند.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه افرادی که شهادت شهید حججی را، ضعف فرماندهان ایرانی تشریح کرده اند در ناز و نعمت بودند و معنای جنگ و شهادت را نمی شناسند، گفت: آن ها جزء رفاه طلبانی هستند که غم و درد مستضعفان را نمی دانند.

کوچکی نژاد افزود: فرمانده عالی این شهید بزرگوار سردار سلیمانی بوده است کسی که رییس جمهور آمریکا و روسیه و مقامات بالارتبه دنیا به دنبال یک لحظه ملاقات با این فرمانده بزرگ ایرانی هستند.

وی با تأکید براینکه نوع مدیریت ایشان در بیرون مرز ها در ابعاد تاکتیک های عملیاتی و نوع پیشروی و بسیج مردمی در عراق و سایر اقدامات از این دست زبان زد عام و خاص است، تصریح کرد: امروز هر کسی این نوع مدیریت را منفی جلوه دهد چیزی از جنگ و مستضعفان نمی فهمد.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه این قبیل افراد جزء حرف و اهداف دشمن چیز دیگری نمی بینند، اظهار کرد: حتی دشمنان ایران و سوریه به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی سر تعظیم فرود آورده اند.

کوچکی نژاد با بیان اینکه جنگ در کشور خارج از مرزها با گروه بی رحمی مانند داعش کار سختی است، اظهار کرد: همه منابع و امکانات دنیا در اختیار داعش است و حاج قاسم توانست این پیچیدگی جنگ را مدیریت کنند.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی