مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۶۰۹۳
زمان انتشار : ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

مهرداد لاهوتی :

تحریم های سنای آمریکا بی اساس و متداول است/ اراده ملت سدی مستحکم در مقابل تحریم های دشمن

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تحریم های مجلس سنای آمریکا را عادی و بی اساس برشمرد و گفت: اراده ملت و مقاومتشان سدی مستحکم در مقابل تحریم های دشمنان علی الخصوص آمریکا است.

به گزارش  ، مهرداد بائوج لاهوتی  ضمن محکوم کردن تحریم های جدید علیه ایران مجلس سنا آمریکا اظهار داشت: تحریم های دشمنان و مجلس سنای آمریکایی ها علیه ایران تازگی ندارد و به امری متداول تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه تحریم های آمریکا بی اساس است، افزود: هرگز تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی خلالی در اراده ملت بوجود نیاورده است.
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها و هم پیمانانشان باید بدانند که هیچگاه نمی توانند با تحریم ها و فشار های بین المللی مواضع ایران و قدرتش را از بین ببرند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با عادی خواندن تحریم های علیه ایران، اظهار کرد: آمریکا و قدرت های منطقه ابزاری جز تحریم برای از پا انداختن ملت ایران ندارند.
بائوچ لاهوتی تاکید کرد: آمریکا و حامیان آنها تاکنون از هر سلاح و ابزاری برای از بین بردن ایران بکار گرفته اما هیچگاه نتوانسته بر اهداف خود دست پیدا کند.
نماینده مردم لنگرود در خانه ملت مقاومت مردمی در مقابل هجمه های دشمن را سدی مستحکم توصیف کرد و گفت: با اراده ای که هر روز قوتش در ملت بیشتر می شود آمریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی