مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۶۵۶۹
زمان انتشار : ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۵

کوچکی نژاد:

تا پایان امروز صلاحیت تمامی وزرای پیشنهادی مورد بررسی قرار می گیرد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از اتمام جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم تا امروز خبر داد و گفت: احتمال دارد چند تن از وزرای پیشنهادی دولت در مجلس رای نیاورند.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد به بررسی کلیات برنامه دولت توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: روز گذشته در خصوص کلیات برنامه های دولت دوازدهم نمایندگان مجلس بحث و تبادل نظر کردند و به نقطه قابل قبولی از برنامه های دولت رسیده اند.

وی در تشریح بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش افزود: در خصوص گزینه پیشنهادی وزارتخانه آموزش و پرورش موافقین و مخالفین بحث و تبادل نظر کردند اما نتیجه آن در روز رای گیری مشخص خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در خصوص وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری نمایندگان موافق و مخالف صحبت کردند، اظهار کرد: در خصوص وزیر اطلاعات هم چند تن از نمایندگان صحبت کردند اما وقت جلسه اجازه بررسی های بیشتر را نداد.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس صلاحیت وزرای پیشنهادی را به دقت مورد بررسی قرار می دهد، تصریح کرد: انتظار داریم امروز تا پایان جلسه عصر صلاحیت بقیه وزرا نیز مورد برررسی قرار بگیرد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه ممکن است جلسه بررسی صلاحیت ها به پنجشنبه صبح تا غروب نیز کشیده شود، خاطرنشان کرد: احتمالا از بعد ظهر پنجشنبه رای گیری شروع خواهد شد.

کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه ممکن است برخی از وزرای پیشنهادی رای نیاورند، گفت: برخی از وزرایی مثل آموزش و پرورش، ارتباطات، کار و رفاه، وزیر کشور و مسکن و شهرسازی در معرض خطر هستند و احتمال رای نیاوردن آنها وجود دارد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی