مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۲۷۸۵۹
زمان انتشار : ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

حسن خسته بند:

تاکید بر تفکیک وزارت راه از شهرسازی/ یک وزیر قادر بر کنترل وزارتخانه عریض و طویل نیست

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تفکیک وزارت راه از شهرسازی تاکید کرد و گفت: یک وزیر با بخش‌های گسترده در حوزه راه و شهرسازی قادر بر کنترل وزارتخانه عریض و طویلی همچون راه و شهرسازی نیست.

به گزارش  حسن خسته بند وزارت راه و شهرسازی را وزارتخانه‌ای بسیار گسترده و پیچیده توصیف نمود و اظهار کرد: وزارت خانه راه و شهرسازی یکی از بزرگ‌ترین وزارتخانه‌های کشور به جهت گستردگی هست که باید در ساختار آن بازنگری شود.

وی بر ضرورت تفکیک وزارت خانه راه از شهرسازی تاکید کرد و افزود: با تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی موافقم و باید این وزارت خانه به حالت قبلی برگردد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی حوزه راه و شهرسازی را بسیار گسترده برشمرد و گفت: وزیر راه و شهرسازی قادر نیست همه بخش‌های زیر بنایی وزارت خانه را اعم از ریلی، هوایی، زمینی، شهرسازی، مسکن، ساخت‌وساز ادارات، پروژه‌های آمایش سرزمینی، طرح تفضیلی شهرهای مختلف و غیره بپردازد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم کنترل وزارت خانه راه و شهرسازی توسط یک وزیر خاطرنشان کرد: یک وزیر نمی‌تواند با تعداد بسیار معاونینی که در یک وزارت خانه عریض و طویل فعالیت می‌کنند، کاملاً کنترل داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به چابک شدن وزارتخانه راه و شهرسازی با تفکیک بخش راه از شهرسازی، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی باکمی تغییر باید به حالت اولیه خود برگردد تا بتوانند مدیریت بهتری در پروژه‌های عمرانی و نظارت بر پروژه‌ها سطح کشور داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار