مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۸۹۳۰
زمان انتشار : ۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۵

محمدمهدی افتخاری:

بیکاری و اشتغال باید در گیلان قبل از اینکه بیشتر شود، حل شود

افتخاری به اتخاذ تصمیم مسئولان و تسریع آن مبنی بر حل بحران بیکاری در کشور و استان تاکید کرد و گفت: معظل بیکاری و اشتغال باید در استان قبل از اینکه بیشتر شود، حل شود.

به گزارش   حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری صبح امروز در جلسه شورای اداری استان گیلان که به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره تنها استاندار شهید ایران و شهدای کارمند و ترور استان در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد، اظهار داشت: از حضور دکتر لاریجانی برای حضور در مراسم والد بنده و همچنی شرکت در شورای اداری برای حل مسائل استان تشکر می کنیم.

وی به لزوم توجه توسعه استان تاکید کرد و افزود: توسعه اقتصادی گیلان توسعه همه ی شهر ها را به همراه دارد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی همراهی نمایندگان و تعامل با مجموعه دولت را موجب پیشرفتهمه جانبه استان برشمرد و گفت: اگر هدلی و همزمانی نمایندگان باشد همه شهرستان ها از توسعه و عمران بهره خواهند برد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی کمترین خواسته مردم و نمایندگان مجلس را راه اندازی واحد های صنعتی و اقتصادی برشمرد و اظهار کرد: نیاز است تا مسائل مربوط به واحد های بزرگ صنعتی و اقتصادی توسط مجموعه استانداری و مجلس حل شوند.

افتخاری همچنین به اتخاذ تصمیم مسئولان و تسریع آن مبنی بر حل بحران بیکاری در کشور و استان تاکید کرد و گفت: معظل بیکاری و اشتغال باید در استان قبل از اینکه بیشتر شود، حل شود.

وی با بیان اینکه باید تفکر اقتصادی در حوزه حل مسائل مطرح شود، گفت: داشتن فکر اقتصادی برای حل بحران اقتصادی از نیازمندی های اساسی استان است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به توجه و اهتمام رئیس مجلس در رفع بیکاری در کشور و همچنین ایجاد اشتغال تاکید کرد و گفت: باید سیاست های ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در کشور زمینه ساز پیشرفت و توسعه را فراهم سازد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار