مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۱۶۱۲
زمان انتشار : ۱۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

محمدصادق حسنی:

بیکاری صدرنشین مشکلات جامعه است/ مردم از شعار مبارزه با قاچاق ما خسته‌اند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیکاری را صدرنشین مشکلات جامعه برشمرد و گفت: اگر جلوی قاچاق کالا و واردت بی‌رویه گرفته می‌شد جوانان از بیکاری به خیابان‌ها کشیده نمی‌شدند.

به گزارش  محمدصادق حسنی  به لزوم توجه به انتقادهای مردم تاکید و اظهار کرد: ما حرف مردم را می‌شنویم اما آن‌جوری که باید به مطالباتشان پاسخ دهیم تلاش نمی‌کنیم و ثابت کرده‌ایم که از مدیران دقیقه نودی هستیم.

وی بابیان اینکه در اوایل اعتراضات اخیر مردمی نشئت‌گرفته از برخی مشکلات معیشتی و اقتصادی بود اما برخی‌ها از فضای به وجود آمده سوءاستفاده کردند، افزود: ۴۰ سال هست که ما مداوم می‌گوییم در خارج از کشور دشمنانی داریم که ما را زیر ذره‌بین گرفته‌اند و دنبال فرصت هستند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند اما دراین‌بین برخی‌ها توجه نکردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید حواس منتقدین بیشتر جمع باشد تا فضای سوءاستفاده برخی از عناصر ضدانقلاب و معاند را فراهم نکنند، گفت: مسائلی اقتصادی که در کف خیابان‌ها شنیده شد صدایی بود که از همه مردم شنیده می‌شود اما نباید از فضای اعتراضات مردم عده‌ای سوءاستفاده کنند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نادیده گرفتن ارزش‌ها در اعتراضات اخیر، خاطرنشان کرد: عده‌ای در اعتراضات اخیر ورود کردند و پرچم ایران را آتش زدند و همه می‌دانند که هیچ ایرانی با کشورش این مقدار بیگانه نیست.

حسنی با اشاره به نقش عناصر ضدانقلاب و استکبار و هدایت آشوب‌ها در کشور بیان کرد: شرایطی که در ایران پس از اعتراضات مردمی رقم خورد عادی نبود و یقیناً در پشت آن برنامه‌ریزی قوی وجود داشت وعده‌ای تلاش کردند تا مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر حل مشکلات مردم تاکید کرد و گفت: مشکلات مردم زیاد است و باید با سرعت و پشتکار همه‌جانبه مسئولان و مدیران حل شوند.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با تاکید بر اینکه باید کمی بیشتر با مردم صادق باشیم و نباید مردم را جدای از نظام دانست، تصریح کرد: واقعاً مشکلاتی در کشور وجود دارد که بیکاری از نمونه‌های صدرنشین مشکلات است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس منشأ بیکاری جامعه را واردات کالاهای غیرضروری و قاچاق نام برد و گفت: متأسفانه در کشور قاچاق واردات پشت سیستم صورت می‌گیرد و کالاهایی به کشور وارد می‌شوند نمونه داخلی دارند و جلوی اشتغال فرزندان خودمان را می‌گیرد و نهایتاً منجر می‌شود جوانان به خیابان کشیده شوند و اعتراض کنند.

حسنی با تاکید بر اینکه مبادی رسمی کشور باید کنترل شود و نباید اجازه داد تا این‌همه کالای قاچاق با کانتینر وارد کشور شود، خاطرنشان کرد: مردم از شعارهایی که در رابطه با مبارزه با قاچاق داده‌ایم خسته شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از بزرگ‌ترین مشکلات ما ناراحتی برخی‌ها از انتقاد است، گفت: باید انتقاد کرد اما باید بین انتقاد و تخریب فاصله گذاشت چون اگر درست انتقاد شود و راهکارها و رفتارهای اشتباه اصلاح شود، بسیاری از موانع موجود در کشور حل خواهند شد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی