مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۱۶۰۰۴
زمان انتشار : ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۳

مهرداد لاهوتی :

بیش از ۹۰ درصد وزرای پیشنهادی به راحتی رای اعتماد خواهند گرفت/ نظر نمایندگان نسبت به سلطانی فر قطعا مثبت است

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس گفت: در مورد آقای سلطانی‌فر قطعا نظر فراکسیون مثبت است. پیش بینی میکنم بیش از 90 درصد از وزرای پیشنهادی از نماندگان مردم رای اعتماد خواهند گرفت.

به گزارش  مهرداد بائوج لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی  با اشاره به جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین با سلطانی‌فر و بطحایی گزینه‌های پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش، گفت: جلسه امروز به منظور بررسی برنامه‌های آقایان بطحایی و سلطانی‌فر گزینه‌های پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش و ورزش و جوانان بود. در این جلسه نمایندگان سوالاتی را از بطحایی درباره مسائل اقتصادی وزارت آموزش و پرورش مطرح کردند و خود او نیز درباره مسائل اقتصادی وزارتخانه نگرانی‌هایی داشت، ولی نسبت به سلطانی‌فر، نمایندگان نظر مثبتی داشتند.

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس گفت: بنابراین در مورد آقای سلطانی‌فر قطعا نظر فراکسیون مثبت است، ولی در رابطه با آقای بطحایی آخرین نتایج بررسی فراکسیون روز دوشنبه مشخص خواهد شد.

لاهوتی با اشاره به کابینه معرفی شده از سوی رییس جمهوری افزود: کابینه معقولی به مجلس معرفی شده است و حفظ وضعیت موجود مهم ترین رسالت دولت دوازدهم خواهد بود. آقای هاشمی وزیر خوبی بود و راه خوبی را شروع کرد. آخوندی وزیر مثبتی بود و آقای ربیعی سالم کار کرد و رحمانی فضلی آدم بدون حاشیه ای بود. با توجه به عملکرد این وزرا در دولت یازدهم مجلس نیز انتظار معرفی همچین کابینه ای را داشت که رییس جمهوری این کار را انجام دادند.

او در پایان درباره پیش بینی خود از رای اعتماد مجلس به وزری پیشنهادی گفت: بیش از ۹۰ درصد کابینه به راحتی می‌توانند از نمایندگان رای اعتماد بگیرند.

برنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟