مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۱۵۹۱
زمان انتشار : ۱۴:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

جبار کوچکی نژاد:

بودجه عمرانی کشور در سال ۹۷ کاهش می‌یابد

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت بودجه سال ۹۷ بسیار نامناسب است زیرا در این بودجه ۴۰ درصد افت بودجه‌های عمرانی را شاهد هستیم.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در سالن غدیر استانداری گیلان اظهار داشت: تشکیل کمیته‌های طرح توسعه راهبردی نباید باعث شود وقت مدیران با جلسات گرفته شود و پاسخگوی مردم نباشند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با درخواست از استاندار گیلان مبنی بر برگزاری جلسات استانداری بعد از ساعات اداری عنوان داشت: مدیران باید در ساعات اداری در محل کارخود در خدمت مردم باشند.

کوچکی‌نژاد با اشاره به مراحل بررسی بودجه سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری مردم را بزرگترین سرمایه امنیتی کشور می‌دانند و مسئولان نیز باید برای حل مشکلات مردم تلاش کرده و به آنان وعده بی‌فایده ندهند.

وی نرخ بیکاری در کشور را ۳۵ درصد اعلام کرد و ابراز داشت: وضعیت بودجه سال ۹۷ بسیار نامناسب است زیرا در این بودجه ۴۰ درصد افت بودجه‌های عمرانی را داریم و دولت خواسته با افزایش قیمت سوخت ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پول تامین کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف برخی دهک‌های پردرآمد در لایحه بودجه سال ۹۷ تصریح کرد: بودجه عمرانی امسال کشور بسیار کمتر از سال قبل است.

کوچکی نژاد خاطرنشان کرد: دولت بیش از ۲۴۰ هزار میلیارد تومن هزینه جاری دارد که توانایی کاهش آن را ندارد و با کاهش بودجه عمرانی کشور در تلاش است تا آن کمبود را جبران کند.

وی با انتقاد از پیشنهاد استانی شدن بودجه آموزش و پرورش اظهار داشت: مجلس مخالف این اقدام است زیرا باعث می‌شود در همین استان گیلان بودجه ۹۴۰ میلیاردی به آموزش و پرورش تعلق گیرد و هر مجموعه‌ای که بودجه کم آورد به آن دستبرد بزند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بودجه آموزش و پرورش در صورتی می‌تواند استانی شود که مانند دانشگاه‌ها هیئت امنایی شود اما در هر صورت این فرهنگیان هستند که متضرر می‌شوند.

وی با اشاره به اختصاص بخشی از سهم وزارت ورزش و جوانان به وزارت آموزش و پرورش عنوان داشت: هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و ازدواج جوانان در نظر گرفته شده بود که ۱۵ درصد از سهم ورزش و جوانان به آموزش و پرورش داده شد.

کوچکی نژاد با اشاره به بحران آب موجود در استان گیلان و کشور اظهار داشت: در استان گیلان به ویژه در حوزه های پایین دستی سد سپیدرود مانند آستانه اشرفیه و کوچصفهان دچار کمبود در تامین آب هستیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه این استان بیش از ۱۰ هزار آب‌بندان دارد خاطرنشان کرد: مردم حاضر هستند تا این آب بندان‌ها را احیا کنند اما متاسفانه هیچ اراده‌ای در حمایت از آنان وجود ندارد.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی