مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۲۶۵۴۵
زمان انتشار : ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۱

محمود شکری:

به عدم افزایش تعداد نمایندگان تالش بزرگ در مجلس اعتراض کرده ام

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: به عدم افزایش تعداد نمایندگان حوزه انتخابیه ام در محلس شورای اسلامی اعتراض کرده و اعتراضم در کمیسیون شوراها در دست بررسی است.

به گزارش  محمود شکری نماینده مردم تالش بزرگ در خصوص وضعیت افزایش تعداد نمایندگان این حوزه انتخابیه در انتخابات مجلس دربرنامه خانه ملت گفت: دولت هایی که پیشنهاد افزایش تعداد نمایندگان را داده بودند به صورت استانی در نظر گرفته بودند. یعنی مجموع استان تعداد نمایندگانش اگر کم است افزایش بیابد.

وی افزود: استان گیلان در بررسی های نسبت وسعت، جمعیت و تعداد نمایندگان فعلی، از حد نصاب بیشتر هم دارد.

شکری خاظر نشان کرد: اما من به این موضوع اعتراض کرده ام و اعتراضم را به کمیسیون شوراها داده ام و در دست بررسی است.

نماینده مردم تالش رضوانشهر و ماسال ادامه داد: واقعا ادامه این شرایط غیر ممکن است. حوزه انتخابیه نزدیک به ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و بعد از رشت بزرگترین حوزه انتخابیه جمعیتی استان است در حالی که بر اساس قانون برای هر ۱۵۰ هزار نفر ۱ نماینده در نظر گرفته شده است.

ماسال نیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم