مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۱۳۰۸۰
زمان انتشار : ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

محمدمهدی افتخاری:

به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید/پل ورودی فومن بزرگترین خیانت به این شهرستان بود

حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری نماینده فومن و شفت در جلسه شورای اداری شهرستان فومن گفت: به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید و در هیچ صورتی نباید حقوق مردم ضایع شود.

به گزارش  حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری نماینده فومن و شفت در جلسه شورای اداری شهرستان فومن با بیان اینکه برخی از روسای ادارات مشکل روی مشکل مردم می گذارند، افزود: همه باید باهم برای توسعه این شهرستان تلاش کنیم.

وی با تاکید براینکه مسئولان شهرستان باید همانند یک تیم اجرایی متحد، خدمت گذاری به مردم را سرلوحه کارشان قرار دهند، گفت: هدف ما افزایش بهره دهی کیفی و کمی خدمات به موکلانمان است.

نماینده مردم فومن و شفت با اشاره به اینکه برخی روسا هیچگونه فعالیت مدیریتی ندارند و وظایفشان را به همکاران خود تفویص اختیار کرده اند، ادامه داد: روسایی که در خواب هستند باید از خواب بیدار شوند.

افتخاری با تصریح براینکه مسئولان نباید کار مردم را زمین بگذارند، خاطرنشان کرد: شبکه بهداشت و درمان یکی از اداراتی است که باید پیگیر ضعف های خود باشد.

وی با یادآوری اینکه فومن از نظر مسایل سیاسی آسیب دیده است، اضافه کرد : دفتر مراجعات مردمی ما کمیته امداد شهرستان فومن شده است.

محمدمهدی افتخاری با تاکید براینکه مراجعه زیاد مردم به دفتر ما، به دلیل کم کاری برخی از ادارات است، گفت: برخی ها در حال کار تشکیلاتی برای چوب لای چرخ گذاشتن امورات هستند.

این مسئول با بیان اینکه قبل از مسئولیت نمایندگی، آگاهی زیادی از مشکلات نداشتم اما پس از پوشیدن ردای نمایندگی متوجه مشکلات بسیار زیاد فومن شدم، متذکرشد: روسای ادارات نباید فقط راه خانه تا اداره را طی کنند و باید در جمع مردم باشند و پیگیر امورات باشند.

افتخاری با اشاره به اینکه اگر روند ادارات فومن به همین گونه ادامه پیدا کند دیگر در هیچ شورای اداری در شهرستان شرکت نخواهم کرد، تصریح کرد: فومن باید از ظرفیت های خود برای توسعه بیشتر استفاده کند.

محمدمهدی افتخاری با یادآوری اینکه ما اقدامات بسیار زیادی انجام داده ایم که عادت به بازگو کردن زیاد آن ها نداریم و خدمت گذاری به مردم را وظیفه خود می دانیم، خاطرنشان کرد: روسای ادارات باید ارباب رجوع را محترم بشمارند و برای آن ها خدمت رسانی کنند.

وی با تصریح براینکه در حوزه برق رسانی و آب رسانی اقدامات بسیار زیاد و مطلوبی را انجام داده ایم، گفت: با همه توان پیگیر کاستی های شهرستان هستیم.

وی با تاکید براینکه وزرات راه اشتباه اجرایی پل ورودی فومن را قبول کرده است، افزود: اجرای پل ورودی فومن بزرگترین خیانت به این شهرستان بود.

افتخاری با اشاره به اینکه کسانی که موجب شروع ساخت پروژه پل ورودی فومن شدند باید محاکمه شوند، اضافه کرد: برخی ها به دنبال تلف کردن وقت اجرایی برای پل ورودی فومن هستند تا کارها نا تمام بمانند.

وی با بیان اینکه تکمیل پل ورودی فومن ۲۵ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: مجری پل میخواهد بدون رمپ و لوپ پل را اجرا کند که ما جلودار آن شده ایم.

این مسئول با تصریح براینکه ۲۰ میلیارد تومان دیگر پیمانکار این پروژه از دولت طلبکار است، متذکرشد: جلوی اجرای پل ورودی فومن را بخاطر هدر نرفتن بیت المال گرفته ایم.

وی با یادآوری اینکه اگر در راه اصلاح پل ورودی شکستم بخوریم، خاطر جمع هستیم که تلاشمان را برای توسعه فومن انجام داده ایم، خاطرنشان کرد: با تلاش ما وزارت راه و شرکت توسعه زیرساخت راه های شمال کشور، به اصلاح طرح پل ورودی فومن رضایت داده است.

این مسئول با تاکید براینکه تخصص بنده در حوزه عمران نیست اما در این حوزه از مشاوران زبده مشاوره می گیرم، ادامه داد: برای پروژه های عمرانی با بهترین تحصیل کرده های عمرانی جلسه برگزار می کنیم.

محمدمهدی افتخاری یادآور شد: هدف ما افزایش عملکرد کیفی برای آینده بهتر فومن و شفت است.

نماینده مردم فومن و شفت با تصریح براینکه دید ما باید به خدمت رسانی و کارها مثبت باشد، افزود: برخی از روسا باید از خواب عقد سیاسی با دیگران خارج شوند و به فکر خدمت به مردم باشند.

افتخاری با اشاره به اینکه همه می گفتند که در ابتدای راه همه روسای ادارات را باید عوض کنید ، افزود: ما به دنبال تعامل با همه بودیم و دنبال حذف کردن هیچ خدمتگزاری نیستیم.

افتخاری با تاکید براینکه از برخی مدیران کل گله مندیم، خاطرنشان کرد: به حساب برخی از مدیران خواهیم رسید و در هیچ صورتی نباید حقوق مردم ضایع شود.

بهجت نیوز : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟