مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۰۹۹۹
زمان انتشار : ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

محمدصادق حسنی:

بنادر گیلان تنها مشغول واردات هستند / دولت فقط کلنگ‌زنی می‌کند ولی اعتبار مورد نیاز پروژه‌ها برایش مهم نیست

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: هیچ‌گونه فعالیت مثبتی از اسکله‌های گیلان مشاهده نمی‌شود و بنادر گیلان تنها به واردات کالا مشغول هستند.

به گزارش  محمدصادق حسنی با انتقاد از عملکرد سازمان بنادر و کشتیرانی گیلان اظهار داشت: سازمان بنادر و کشتی‌رانی استان با فرصتی که در اختیارش قرار گرفته، کمترین بهره‌برداری را از آن می‌کند.

وی با بیان اینکه گیلان تاکنون نتوانسته هیچ استفاده‌ای از ظرفیت بنادر و کشتیرانی خود داشته باشد، افزود: هیچ‌گونه فعالیت مثبتی از اسکله‌های گیلان مشاهده نمی‌شود مگر اینکه این بنادر در گیلان تنها به واردات کالا مشغول هستند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که ضرورتی وجود ندارد تا بندرهای جدیدی در شمال ایجاد شود گفت: دولت باید بتواند یک کاری را که شروع کرده را تا پایان به نحو احسنت به ثمر برساند و سپس به سراغ پروژه‌های دیگر برود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید در بنادری که فعلاً وجود دارد کار کند تا نتیجه عملکردهای آن مشخص شود، تصریح کرد: ما عادت کرده‌ایم تا می‌توانیم کلنگ بزنیم و آغاز عملیات پروژه‌های را شروع کنیم درحالی‌که هیچ‌کدام از پروژه‌ها را به ثمر نرسانده‌ایم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کشور این موضوع که یک پروژه چقدر اعتبار لازم دارد و یا اینکه منابع مالی آن از کجا باید تأمین شود در دستور کار نیست، خاطرنشان کرد: حدود ۳۰ پروژه در کشور وجود دارد که بالای ۴۰ سال از آغاز کلنگ‌زنی آن‌ها گذشته است اما ما همچنان در حال کلنگ‌زنی هستیم.

انتهای پیام/

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟