مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۲۴۴۹
زمان انتشار : ۱۵:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

سیدکاظم دلخوش:

«بسیج اشتغال» را جدی بگیریم/ لزوم اصلاح قوانین انتخابات

سید کاظم دلخوش اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا نقایص انتخابات ریاست جمهوری از قبیل رجل سیاسی و سن نامزدها حل شود.

به گزارش  ، سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس در جلسه علنی امروز و در نطق میان دستور با تأکید بر لزوم رفع نواقص قوانین مختلف انتخابات در کشور اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا نقایص انتخابات ریاست جمهوری از قبیل رجل سیاسی و سن نامزدها حل شود.

وی افزود: در قانون انتخابات شوراها نیز اشکالات فراوانی دیده می‌شود؛ از جمله اینکه باید مجلس، نظارت بر این انتخابات را از دوش خود بردارد، چرا که نظارت کردن ابزارهایی می‌خواهد که هم‌اکنون وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان اشتغال و تولید و با انتقاد از کم‌کاری همگان برای تحقق شعار امسال، گفت: باید بسیج اشتغال را جدی بگیریم و همه بخش‌های دولتی و خصوصی و بانک‌ها مانند بسیج ۲۰ میلیونی و بسیج سازندگی وارد صحنه شوند تا مشکل بیکاری جوانان به ویژه جوانان بیکار باسواد را حل کنند.

دلخوش در ادامه به ضرورت ساماندهی بیمه کشاورزان اشاره کرد و افزود: دولت و وزارت جهاد کشاورزی به داد کشاورزان برسند.

وی ادامه داد: امروز از مجموع کشاورزان فقط ۲۵ درصد آنها خسارت محصولات خود را گرفته‌اند و چشم کشاورز نیز به من و شمای نماینده است؛ تلاش کنیم تا مشکل بیمه این بخش حل شود.

مهر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی