مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۱۵۷۳۳
زمان انتشار : ۲۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

اسدالله عباسی:

بزرگ جلوه دادن سلفی چند نماینده طراحی دشمنان خارج‌نشین ضدانقلاب بود

کوچک نشان دادن مراسم تحلیف طراحی دشمنان خارج‌نشین ضدانقلاب و استکباری بود و تمام تلاش آن‌ها این بود که ایران را در انزوا قرار بدهند!

به گزارش   اسدالله عباسی در تشریح جزئیات عکس سلفی چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با خانم موگرینی مسؤول اتحادیه اروپا در حاشیه مراسم دوازدهمین تحلیف ریاست جمهوری اظهار کرد: بین نمایندگان مجلس و جایگاه میهمانان در مراسم تحلیف فاصله‌ای بود و دلیل جمع شدن نمایندگان به این منظور بود که نمی‌توانستند وارد جایگاه میهمانان بشوند.

وی با بیان اینکه نمایندگان از عکس گرفتن موگرینی قصد و غرضی نداشتند، افزود: احتمالاً نمایندگان مجلس در حال عکس گرفتن از حضور وی در مجلس و اظهارنظرهایی که داشته در حال ضبط بودند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آنچه از سوی رسانه‌ها منعکس‌شده صرفاً عکس گرفتن نمایندگان با مسؤول اتحادیه اروپا نبوده، اضافه کرد: نمایندگان مجلس در خصوص برجام از خانم موگرینی سؤال می‌کردند و آقای قشقاوی ترجمه می‌کرد و تنها صحنه سلفی گرفتن نمایندگان با موگرینی نبوده است که رسانه‌ها منعکس کردند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رسانه‌ها جلسه با آن عظمت، شکوه و بزرگی را کنار گذاشتند و متمرکز کردند به چند عکسی که نمایندگان با موگرینی گرفتند، تبیین کرد: این عکس گرفتن‌ها هم در جلسه رسمی نبوده و جلسه تمام‌ شده بود و میهمانان برای پذیرایی به بیرون از مجلس رفته بودند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تنها چند تن از نمایندگان در مجلس حضور داشتند و چند عکس با موگرینی گفتند، تصریح کرد: مطمئن هستم رسانه‌ها هم نمی‌خواستند تا این حد این مسئله را بزرگ‌نمایی کنند و مراسم تحلیف به آن بزرگی را کوچک جلوه دهند.

عباسی مطرح کرد: کوچک نشان دادن مراسم تحلیف طراحی دشمنان خارج‌نشین ضدانقلاب و استکباری بود و تمام تلاش آن‌ها این بود که ایران را در انزوا قرار بدهند و اجازه ندهند که این جلسه به بزرگی و گستردگی تشکیل و بازتاب داده شود.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه ۱۰۵ هیئت و فرستاده در سطوح مختلف وارد کشورمان شد، گفت: تقریباً حضور این تعداد هیئت خارجی در مراسم تحلیف کم‌سابقه بوده و نباید با چند عکس سلفی گرفته‌ شده تحت‌الشعاع قرار بگیرد و در زمین کسانی که در خارج از کشور سعی بر به انزوا کشاندن ایران دارند بازی کرد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه مجلس از ارکان نظام است و در سخت‌ترین شرایط قوانین و لوایح خوبی را تصویب کرده، افزود: از رسانه‌ها انتظار داریم ضمن اینکه به رسالت رسانه‌ای خود فعالیت می‌کنند در این قسمت‌ها هم حواسشان باشد و سعی کنند اخباری را منعکس کنند اولاً واقعی باشد و ثانیاً مجلس را مورد بی‌مهری قرار ندهند.

خزر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی