مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۴۷۲۹
زمان انتشار : ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

محمدصادق حسنی:

برنامه ریزی ها عملیاتی شوند نه سیاسی/ صاحب اصلی انقلاب مردم هستند

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه کوتاهی در ارائه عملکرد یک مدیر، باعث دلسردی مردم نسبت به نظام می شود، گفت: مدیران ما نباید مردم را نسبت به نظام و انقلاب ناامید و بدبین کنند، برنامه ریزی ها باید عملیاتی و دور از سیاست باشند.

به گزارش  محمدصادق حسنی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان رشت که در فرمانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از حضور پر شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: صاحب اصلی انقلاب مردم هستند و همواره در مواقع حساس در عرصه حضور می یابند و ثبات انقلاب را رقم می زنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم نقش حمایتی خود را به خوبی ایفا می کنند، حال ما مسئول هستیم که در راستای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری اقدامات عملی و لازم را انجام دهیم.

حسنی با بیان اینکه کوتاهی در ارائه عملکرد یک مدیر، باعث دلسردی مردم نسبت به نظام می شود، تصریح کرد: نمونه این مشکل را بعد از اتمام تعطیلات پایانی هفته اخیر شاهد بودیم، در مسیر برگشت به تهران جاده را به دلیل انجام امور راه آهن بسته بودند و حتی مسیر فرعی موجود هم باعث سرگردانی سه – چهار ساعته تعدادی از مسافرین شده بود، با وضع موجود از مردم و مسافران عوارض هم دریافت می شد که همین بی تدبیری یک مدیر علاوه بر ایجاد بارترافیکی، سبب نارضایتی مسافران و سردادن شعارهای ناخوشایند شده بود.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی ها را عملیاتی کنیم و سیاسی نکنیم، گفت: مدیران ما نباید مردم را نسبت به نظام و انقلاب ناامید و بدبین کنند و باید قدردان مردم باشیم.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: خشکبیجار و لشت نشائ بیشترین مشکل کم آبی را دارند، دو دستگاه بیل مکانیکی در دو خش مذکور برای لایروبی انهار وجود دارد اما چون آب منطقه ای پول ندارد، پیمانکار با دریافت پول از مردم، کار شخصی آنان را انجام می دهد./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی