مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی ولی داداشی
مهرداد بائوج لاهوتی
مهرداد بائوج لاهوتی
نماینده مردم لنگرود

کد خبر : ۴۹۴۴
زمان انتشار : ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۴

مهرداد لاهوتی :

برقراری روابط بانکی بین المللی ؛ تعهد زمین مانده برجام

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:وزیر امور خارجه باید مشکلات در زمینه برقراری روابط بانکی مطلوب با بانک های سایر کشورها را به عنوان یکی از تعهدات باقی مانده برجام، حل کند.

به گزارش  ، مهرداد بائوج لاهوتی در خصوص وضعیت روابط بانکی بین المللی گفت:یکی از مطالبات جمهوری اسلامی در جریان برجام، رفع تحریم های بانکی بوده که تاکنون این مهم؛ بطور کامل اجرایی نشده است.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در حال حاضر امکان نقل و انتقال پول بین بانک های کشور با بانک های کشورهای مختلف وجود دارد اما ضعف در انجام معاملات بزرگ بانکی است.

لزوم رفع موانع برای ارتباط بانک های بزرگ دنیا با بانک های داخلی

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر لزوم رفع موانع برای ارتباط بانک های بزرگ با بانک های داخلی افزود: به دلیل کارشکنی آمریکایی ها و نیز به دلیل اینکه باید تمامی مشکلات بانکی ناشی از تحریم رفع شود، امکان برقراری روابط بانکی در سطح مطلوب گذشته، فراهم نشده که این موضوع خلاف برجام است .

لاهوتی افزود:رفع مسائل موجود در روابط بانکی یکی از اولویت های بخش بانکی و اقتصادی کشور است و نمی توان به این موضوع کم توجهی شود.

وی تصریح کرد:وزیر امور خارجه باید مشکلات در زمینه برقراری روابط بانکی مطلوب با بانک های سایر کشورها را به عنوان یکی از تعهدات باقی مانده برجام، حل کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود:رفع مسائل بانکی در حوزه بین الملل یکی از مهمترین موضوعاتی است که باید به سرانجام برسد.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟