مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
سید کاظم دلخوش اباتری
سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا

کد خبر : ۳۷۳۰
زمان انتشار : ۱۹:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۶

سیدکاظم دلخوش:

بررسی مشکلات سپرده گذاران کاسپین در کمیسیون اقتصادی با حضور سیف/ادامه رسیدگی به پرونده کاسپین به جلسه بعد موکول شد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:بانک مرکزی موظف به ارائه گزارشی درخصوص جزئیات مربوط به میزان سپرده ها، دارایی ها و بدهی های حساب های موسسه مالی و اعتباری کاسپین شد.

به گزارش  ، سید کاظم دلخوش اباتری در خصوص نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:جلسه امروز کمیسیون با حضور سیف رئیس بانک مرکزی درخصوص مسائل و مشکلات سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین برگزار شد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر شد جزئیات مربوط به میزان سپرده ها، دارایی ها و بدهی های حساب های موسسات مالی و اعتباری کاسپین و فرشتگان توسط بانک مرکزی تعیین و به کمیسیون اقتصادی در این خصوص گزارش ارائه شود تا درباره تعیین تکلیف این موضوع در کمیسیون تصمیم گیری شود.

بررسی ارجاع پرونده موسسه مالی و اعتباری کاسپین به قوه قضائیه در کمیسیون اقتصادی

دلخوش اباتری افزود:با توجه به مشکلات و حجم بالای پرونده ها در خصوص موسسات مالی و اعتباری کاسپین و فرشتگان مقرر شد ادامه رسیدگی به این پرونده به جلسات بعدی کمیسیون اقتصادی موکول شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود:نظرات نمایندگان کمیسیون اقتصادی درباره اعمال ماده (۲۳۶) آیین نامه داخلی در خصوص ارجاع پرونده موسسات مالی و اعتباری کاسپین و فرشتگان به قوه قضائیه نیز بررسی شد./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سید کاظم دلخوش اباتری
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی
سید کاظم دلخوش اباتری
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دانشجوی دکتری اقتصاد
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی