مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمود شکری
محمود شکری
نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر

کد خبر : ۷۷۷۵
زمان انتشار : ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

محمود شکری:

بررسی لایحه دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده در کارگروه مالیاتی مجلس/ابهام در کنترل فرار مالیاتی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی های کارشناسی کارگروه مالیاتی مجلس برای رفع مشکلات قانون مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

به گزارش   مجحمود شکری نماینده تالش در خصوص  جلوگیری از فرارهای مالیاتی گفت:باید پذیرفت تا طرح جامع اطلاعات مالیاتی بصورت کامل در کشور اجرایی نشود نمی توان عنوان کرد فرار مالیاتی در کشور کاهش یا کنترل شده است.

نماینده مردم تالش ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:بحث فرار مالیاتی در بیشتر بخش های اقتصای کشور مانند اصناف وجود دارد و البته در اخذ مالیات تکلیفی و بخش حقوق بگیران فرار مالیاتی کنترل شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:قانون مالیات بر ارزش افزوده بصورت آزمایشی در حال اجرا است که البته برای نهایی شدن تغییراتی در تبصره ها صورت می گیرد که دغدغه صنوف مختلف در بحث مالیات بر ارزش افزوده لحاظ می شود.   

شکری در ادامه گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت افزود:کارگروه مالیاتی در کمیسیون اقتصادی در مجلس در حال بررسی لایحه دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده است و با توجه به بررسی های کارشناسی تلاش می شود این قانون در تمامی بخش ها از شفاف لازم برخوردار شود.

وی تصریح کرد:تلاش می شود مسائل مربوط به اخذ مالیات مضاعف در دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده رفع شود و دغدغه های بخش تولید در این رابطه حل شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مالیات بر ارزش افزوده باید توسط مصرف کننده پرداخت شود، افزود:جلوگیری از فرارهای مالیاتی یکی از اولویت های اصلی اقتصاد کشور است./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی