مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۹۲۰۹
زمان انتشار : ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۷

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

بررسی امنیت حجاج با حضور رئیس سازمان حج و زیارت در فراکسیون مستقلین ولایی

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از برگزاری نشستی برای بررسی امنیت حجاج با حضور رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد.

به گزارش    غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  اشاره به نشست روز یکشنبه ۱۸ تیر ماه فراکسیون مستقلین ولایی اظهار داشت: فراکسیون مانند رویه معمول براساس موضوعات روز کشور از مسئولان دعوت می کند، این جلسه از حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت دعوت کرده ایم تا نسبت به رفع دغدغه حج بحث و گفت و گو داشته باشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: این نشست به درخواست برخی نمایندگان برگزاری می شود، چرا که نگرانی های برای اعزام حجاح در پی بدعهدی های عربستان وجود دارد، امنیت و سلامت حجاح و تدابیر اتخاذ شده برای تامین امنیت حجاح محورهای اصلی نشست است و انتظار داریم محمدی گزارشی در این باره ارائه دهد.

وی گفت: از نمایندگان دعوت می شود در صورت داشتن سوال یا دغدغه ای در این باره در نشست فراکسیون حضور پیدا کنند.

فراکسیون مستقلین ولایی قصد تقابل با هیچ گروه سیاسی مجلس را ندارد

جعفرزاده ایمن آبادی همچنین درباره منش فراکسیون مستقلین ولایی اظهار داشت: این فراکسیون به هیچ عنوان قصد تقابل با هیچ گروه سیاسی مجلس را ندارد بلکه با قصد رفع خلاء های سیاسی، فکری و اندیشه ای مجلس تشکیل شده است.

وی ادامه داد: خلاء هایی که هر دو جریان سیاسی مجلس تلاش داشتند به تنهایی آن را مصادره به مطلوب کنند اما نمایندگانی با تفکر اعتدالی در مجلس حضور دارند که در عین اینکه با بخشی از دو تفکر جناح موافق هستند در هیچ گروه عضو نمی شدند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه فراکسیون مستقلین ولایی توانست این گروه از نمایندگان مجلس را جذب کند، گفت: متاسف می شوم برای کسانی که روحیه انحصار طلبی دارد و همه چیز را زیر بال و پر خود می بینند.

 نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس باتاکید بر اینکه این فراکسیون از جمله فعالی ترین گروه های مجلس است اظهار داشت: ضمن احترام به همه افکار، ایده ها و جریان های سیاسی داخل مجلس؛ مصمم هستیم به روش اعتدالی، اصولگرایانه اصلاح طلبی خود را با مشی اعتدالی ادامه دهیم که هر روز بر تعداد ما افزوده می شود، همچنین به سایر دوستان توصیه می کنیم تا اجازه دهند این مرزبندی های به طور شفاف مشخص شود  و ضمن خروج از رکود برای جریان خود برنامه ریزی کند.

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار