مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۵۸۲۵
زمان انتشار : ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۳

جبار کوچکی نژاد:

برخی مدیران اجرایی در گیلان با وجود تخلفات بسیار هنوز مشغول به کار هستند

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: برخی مدیران استان گیلان در حال انجام تخلفات مشهود بوده اما همچنان مشغول به کار هستند.

به گزارش  جبار کوچکی‌نژاد در جلسه بررسی مشکلات مالیاتی خانه مطبوعات استان گیلان اظهار داشت: امروز در کشور شاهد مشکلاتی نظیر فساد و رانت‌خواری هستیم که این مشکلات باید توسط اصحاب رسانه بررسی شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با تاکید بر اینکه مطبوعات و اصحاب رسانه باید استقلال داشته‌ باشند عنوان داشت: خانه مطبوعات باید حمایت‌های لازم را از اصحاب رسانه داشته باشد تا جذب افراد قدرتمند و صاحب رانت نشوند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی مطبوعات و رسانه‌ها به‌دلیل مشکلات مالی استقلال قلم خود را از دست می‌دهند خاطرنشان کرد: عدم استقلال اصحاب رسانه سبب بی‌اعتمادی مردم نسبت به رسانه‌ها می‌شود.

رئیس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و فصای مجازی مجلس رسانه‌هایی را ماندگار دانست که استقلال قلم داشته باشند و ابراز داشت: جلسه‌ای با خبرگزاری‌های بزرگ و مطرح کشور در هفته آینده برگزار می‌شود تا صحبت و دغدغه‌های آنان را بشنویم.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد حاشیه امن برای فعالیت‌های اصحاب رسانه تصریح کرد: امروز دشمن به‌دنبال آن است تا از طریق فضای مجازی به نظام ضربه بزند و حمایت از اصحاب رسانه راهی برای مقابله با این اقدامات دشمنان است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از عملکرد شورای عالی فضای مجازی گفت: این شورا قرار بود تا اقدام به تشکیل زیرساخت‌های داخلی فضای مجازی در کشور کند اما تاکنون کمتر از یک درصد موفق بوده و ما شاهد هستیم که تمام فعالیت‌های مجازی کشور وابسته به تلگرام است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اعلام اینکه برخی مدیران استان گیلان در حال انجام تخلفات مشهود بوده اما همچنان مشغول به کار هستند اظهار داشت: مشکل ما این است که برخی افراد همچنان منکر وجود فساد در داستگاه‌های دولتی هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گستردگی و وسیع بودن دولت را علت بروز فساد در آن دانست و اعلام کرد: دولت قرار بود ۱۵ درصد از وسعت خود را کاهش دهد اما ۱۵ درصد به حجم خود اضافه کرده است.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اعلام اینکه طرحی دو فوریتی با عنوان “از کجا آوردی” قرار است در مجلس مطرح شود افزود: براساس این طرح تمام مسئولانی که بعد از انقلاب از طریق نامشروع ثروت‌اندوزی کرده‌اند به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان نیز در این جلسه عنوان داشت: استان گیلان دارای ظرفیت بالایی در حوزه رسانه است اما مشکلات موجود سبب شده است تا همانند یک استان محروم به نظر بیاید.

کریم خورسندی با اعلام اینکه درآمد اصحاب رسانه استان گیلان جوابگوی نیازهایشان نیست خاطرنشان کرد: استان گیلان دارای ۱۷۰ رسانه مکتوب و ۹۰ پایگاه خبری است.

وی ضمن تشریح مشکل مالیاتی خانه مطبوعات گیلان گفت: مسئولان سابق از مجموعه در سال ۹۰، ۹۱ و ۹۲ اظهارنامه مالیاتی را ارائه نکردند و همین امر سبب شده است تا ۱۴۰ میلیون تومان مالیات و جریمه برای آن تعیین شود که در صورت عدم پرداخت حساب خانه مطبوعات استان و مسئولان آن مسدود می‌شود.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار