مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۹۴۵۱
زمان انتشار : ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۸

جبار کوچکی نژاد:

برخی صلاحیت بخشدار شدن را هم ندارند اما بدنبال استانداری هستند!

کوچکی نژاد گفت: افرادی که در بزنگاه های حساس سیاسی نظام را تنها گذاشته و با دشمن همراهی کردند به یقین نمی توانند مطالبات مردم را پیگیری کنند.

به گزارش  دولت یازدهم در آخرین روزهای خود قدم بر می دارد و همگان چشم انتظار آنچه که برای آغاز به کار دولت دوازدهم تدارک دیده شده است هستند، تدارکاتی از انتخاب وزرا و کابینه دولت تا تغییرات در راس استانداری ها و ادارات کل، که هریک از این تغییرات در جای خود بحث های فراوانی را خواهد داشت.

در این میان بحث تغییر در راس استانداری ها بسیار داغ بوده به طوری که در گیلان که بالاترین میزان مشارکت در انتخابات و ریختن رای به صندوق دولت تدبیر و امید را پس از استان های سیستان و بلوچستان و کردستان را در میان استان ها داشته هم انواع و اقسام نام ها مطرح می شود.

در همین راستا، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه ما باید ببینیم که تغییرات دولت در چه جهت است، گفت: در صورتی که تغییرات در فضای سیاسی و وزارت کشور باشد، بی تردید تغییرات در استانداری های کشور عمده تر خواهد بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر گمانه زنی هایی وجود دارد، همواره این موضوع بوده که پیش از اینکه کاری انجام شود برخی بازارگرمی میکنند. برخی از افراد که حتی صلاحیت بخشدار شدن را نیز ندارند می آیند و نام خود را برای استانداری مطرح می کنند که هدف آنها تنها ایجاد کسب و کار در فضای مجازی است!

نماینده مردم رشت افزود: در این دوره رئیس جمهور باید عاقلانه تر کار کند، مردم گیلان با رایی که به رییس جمهور دادند این موضوع را بیان داشتند که مطالبات بیشتری دارند. در نتیجه می بایست در تیم کاری که در استان شکل می گیرد و در راس آن استاندار است، افرادی کارکشته، عاقل و با تجربه قرار بگیرند، زیرا بسیاری از افراد سهم خواه هستند حقیقت این است که رای به دولت را مردم داده اند و آنها اثری در رای مردم نداشته اند.

کوچکی نژاد تصریح کرد: هرگونه تغییرات می بایست در راستای تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، افرادی که در بزنگاه های حساس سیاسی نظام را تنها گذاشته و با دشمن همراهی کردند به یقین نمی توانند مطالبات مردم را پیگیری کنند. می بایست یک تیم کاری خوب و قدرتمند در راس کار حضور داشته باشند و ما نیز به عنوان نماینده مردم می بایست تلاش کنیم تا در جاهایی که نیاز به نقد وجود دارد، در حوزه مطالبات مردم پیگیری های لازم را صورت دهیم.

خزر : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار