مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۱۵۹۳۰
زمان انتشار : ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

اسدالله عباسی:

برخی در تلاش هستند سپاه را تضعیف کنند/ افرادی که آب در آسیاب دشمن می کوبند را محاکمه کنید

عباسی گفت: مردم باید آگاهانه این افراد را بشناسند و مسئولان تلاش کنند افرادی که آب در آسیب دشمن می کوبند را محاکمه کنند.

به گزارش  اسدالله عباسی  در واکنش به توهین روزنامه قانون به سپاه قدس، اظهار کرد: مدیون شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و خانواده شهدا هستیم که مدافع اسلام و ارزش های اسلامی و قرآن هستند.

وی با بیان اینکه این روزها شاهد تشییع پیکر شهید مدافع حرم در شلمان هم هستیم، افزود: رزمندگان اسلام مشغول مبارزه با جبهه کفر و دشمنان اسلام و سمبل مبارزه با استکبار و تکفیری ها هستند.

عضو هیئت رییسه مجلس با اشاره به اینکه تا زمانی که جبهه حق و باطل وجود دارد مسیر شهادت و شهید ادامه دارد، تصریح کرد: مدافعان حرم برای دفاع از ارزش های اسلام به مبارزه می پردازند و دشمنان را مأیوس و نا امید می کنند.

وی با تأکید برای از بین بردن تکفیری ها و داعش که به دنبال ضربه به اسلام با ایجاد تفرقه و شکاف بین جوامع اسلامی هستند باید مقابله کنیم، اضافه کرد: تمام تلاش ما ایجاد وحدت بین کشور های مسلمان منطقه است.

عباسی افزود: باید در برابر بوجود آورندگان تکفیری ها و داعش مقابله کنیم زیرا به دنبال نا امنی در منطقه هستند.

عضو هیئت رییسه مجلس با اشاره به رفتار روزنامه هایی مانند قانون در زیر سؤال بردن مواضع سپاه، تصریح کرد: سپاه مجزا و جدا حرکت نمی کند و برای حفظ امنیت کشور و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در تلاش است.

وی ادامه داد: پاسداران انقلاب اسلامی در برابر توطئه ها ایستادگی می کنند و راه امام راحل را ادامه و در مسیر خط ولایت هستند.

عباسی با بیان اینکه برخی ها در داخل در تلاش هستند سپاه را تضعیف کنند، اضافه کرد: مردم باید آگاهانه و هوشمندانه این افراد را بشناسند و مسؤولان ذیربط تلاش کنند  افرادی که آب در آسیب دشمن می کوبند را محاکمه کنند.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید از سردار سلیمانی حمایت کرد و باید حامی سپاه بود.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی