مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدمهدی افتخاری
محمدمهدی افتخاری
نماینده مردم فومن و شفت

کد خبر : ۳۴۷۳۲
زمان انتشار : ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۹

محمدمهدی افتخاری:

برخورد برخی از مدیران اجرایی استان گیلان با ارباب رجوع اصلاح شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی مدیران در حال فاصله گرفتن از مکارم اخلاقی هستند و این را در نحوه برخورد آنان با ارباب رجوع و در مکاتبات آن‌ها می‌توان دید.

به گزارش  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی افتخاری در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در رشت اظهار داشت: پدافند غیرعامل به این معناست که هر فردی در زمان بحران بتواند از خود و شهرش دفاع کند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ارائه نکات آموزشی مهم‌ترین بخش در حوزه پدافند غیرعامل است تصریح کرد: دشمنان ما قدرتمند نیستند و این سهل‌انگاری ما در برخی موارد است که سبب موفقیت آنان می‌شود.

افتخاری با بیان اینکه لازم است تا برای برخی مدیران استانی و شهرستانی گیلان کلاس مکارم اخلاقی برگزار شود ابراز دشات: برخی مدیران در حال فاصله گرفتن از مکارم اخلاقی هستند و این را در نحوه برخورد آنان با ارباب رجوع و در مکاتبات آن‌ها می‌توان دید.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه اعتبارات استانی باید به‌طور عادلانه در میان شهرستان‌ها تقسیم شود خاطرنشان کرد: من حاضرم برای احقاق حق مردم حوزه انتخابیه‌ام لباس روحانیتم را هم زمین بگذارم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با تاکید بر اینکه پیشرفت شهرستان‌ها به‌معنای پیشرفت استان است تصریح کرد: اجرای پروژه “سد لاسک” شفت و راه‌اندازی مسیر شفت به زنجان فقط سبب توسعه شفت نمی‌شود بلکه استان را به توسعه می‌رساند.

افتخاری ضمن درخواست از استاندار گیلان برای رسیدگی به مشکلات سرمایه‌گذاران اظهار داشت: از استاندار گیلان می‌خواهم فرصتی را فراهم کند تا هر فرماندار ۵ سرمایه‌گذار را به او معرفی کنند تا مشکلاتشان برطرف شود.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی