مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۷۷۸۱
زمان انتشار : ۱۷:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۹

جبار کوچکی نژاد:

بخشی از مناطق دریایی گیلان حیات خلوت نورچشمی ها شده است

نماینده مردم رشت با اشاره به اینکه بخشی از مناطق دریایی گیلان برای نورچشمی ها حیات خلوت شده است گفت: نباید مناطق آزاد در تصرف برخی از مسئولن در بیاید و در تفرجگاه ها فقط برای آنها باز شود.

به گزارش   جبار کوچکی نژاد صبح امروز در شورای استان که با حضور اسحاق جهانگیری در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد ضمن تشکر از آیت الله قربانی برای بیان بخشی از مطالبات مردم خطاب به معاون رئیس جمهور اظهار داشت: امیدواریم سفر عده اندک کابینه دولت به استان مثمرثمر واقع شود.

وی به همکاری همه‌ی دستگاه های فعال در استان برای پیشبرد امور تاکید کرد و افزود: همچجنان ما با مشکلات بزرگی در گیلان روبرو هستیم که نیاز به گذاشتن اعتبارات بیشتر است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان گیلان در دولت سهم بسیار اندکی در هیئت دولت دارد، گفت: این درحالی است که مردم بیشترین رای را به روحانی داده اند و انتظار دارند که سهم گیلان در کابینه بیشتر از این مقدار باشد.

کوچکی نژاد با مخاطب قرار دان جهانگیری بعنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی در کشور اظهار کرد: درآمد سالانیه گیلان نسبت به تهران و حتی نسبت به استان های همجوار بسیار پایین است .

وی با بیان اینکه رشد اقتصادی و اشتغال در گیلان بالا است گفت: باید در دولت دوم روحانی توجه ویژه به گیلان و به اشتغال گیلان توجه بیشتری شود.

کوچکی نژاد با بیان اینکه ظرفیت سنجی گیلان نباید همچون سایر استان ها باشد، گفت: در بحث اقتصاد مقاومتی باید ظرفیت گیلان دیده شود و نباید گیلان را همجون استان یزد دید.

وی با بیان اینکه ۱۷ هزار هکتار از زمین‌های مردم به صنوبر کاری اختصاص یافته، گفت: باید زمین هایی که دولت به تصرف خود درآورده به مردم اختصاص پیدا کند.

نماینده مردم رشت با اشاره به اینکه بخشی از مناطق دریایی گیلان برای نورچشمی ها حیات خلوت شده است گفت: نباید مناطق آزاد در تصرف برخی از مسئولن در بیاید و در تفرجگاه ها فقط برای آنها باز شود.

کوچکی نژاد به تسطیح  اراضی گیلان تاکید کرد و گفت: باید دولت به تسطیح اراضی توجه بیشتری داشته باشد این درحالی است که تنها یک سوم زمین های گیلان تسطیح شده است.

وی در پایان گفت: انتظار داریم یک شهرک فناوری در استان تشکیل شود چون ما شما را در بخش فناوری صاحب نظر می شناسیم و یقینا با ایجاد آن سهم گیلان در تولید علم و فناوری با توجه به ظرفیت و استعداد های می تواند بیشتر باشد.

8 دی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی