مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۵۹۵۰
زمان انتشار : ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

حسن خسته بند:

باید موجب ترغیب مسئولین منطقه آزاد برای حمایت از ملوان شویم/ مردم مراقب فرصت‌طلبان باشند

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس بابیان اینکه باید موجب ترغیب مسئولین منطقه آزاد شویم گفت: مسئولین شهرستان و هواداران ملوان باید موجب ترغیب مسئولین منطقه آزاد شوند و مراقب افراد فرصت‌طلب باشند.

به گزارش  ، حسن خسته بند با اشاره به تقدیر از حمایت مالی منطقه آزاد انزلی از تیم فوتبال ملون  اظهار کرد: این کار حاصل تعامل، رفاقت و پیگیری مسئولین شهرستان است.

وی با اشاره به جلسه خصوصی  پنجشنبه گذشته با استاندار گیلان در خصوص مسائل تیم ملوان و درخواست کمک برای حل مشکلات، گفت: اعلام خبر مدیرعامل منطقه آزاد انزلی مبنی حمایت از تیم ملوان موجب شادی مردم شهر انزلی شده که به نمایندگی از مردم قهرمان بندرانزلی از وی تشکر می‌کنم.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس حضور منطقه آزاد انزلی به‌عنوان اسپانسر در باشگاه ملوان را بسیار مثبت دانست و گفت: زین پس مسئولین شهرستان و هواداران ملوان باید موجب ترغیب مسئولین منطقه آزاد شوند و مراقب افراد فرصت‌طلب باشند.

و بابیان اینکه امیدوارم با ترغیب شدن مسئولین منطقه آزاد انزلی مصوبه دولت گذشته در خصوص تحت پوشش قرار گرفتن کامل ملوان توسط منطقه آزاد انزلی صورت گیرد تصریح کرد: بار دیگر از برادر خوبم دکتر نجفی، دکتر ترکان و مهندس مسرور تشکر کرده و به‌زودی در جلسه‌ای که خواهیم داشت  مراتب قدردانی همشهریانم را اعلام می‌کنم.

به گزارش فارس، تیم فوتبال ملوان با کسب سه عنوان قهرمانی در جام حذفی کشور و چهار نایب‌قهرمانی، دو بار حضور دربازی‌های آسیایی و کسب عناوین متعدد بهترین تیم شهرستانی در لیگ ایران و در جام تخت جمشید صاحب رکوردی قابل‌توجه در تاریخ فوتبال ‌کشور است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی