مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۱۰۵۴۶
زمان انتشار : ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی:

اینکه فردی بگوید ما روحانی را رئیس جمهور کردیم، توهین به رئیس جمهور منتخب است

جعفرزاده گفت: چرا انقدر انحصار طلبانه فکر می کنید؟ خیلی از مردم پای صندوق رای امدند که اصلا نه اصلاح طلب بودند، نه اصولگرا.

به گزارش  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی از سخنان محمدرضا عارف انتقاد کرد.

این نماینده مجلس با اشاره به کنایه های عارف به روحانی اظهار داشت: مگر می شود تیزهوشی و مدیریت روحانی را در انتخابات نادیده بگیریم؟ ایشان به خوبی در انتخابات فضای عمومی را رصد کردند و مردم را به سمت خود بیش از پیش جذب کردند. مگر می توان هنرمندی دکتر روحانی و سخنرایی هایشان را در انتخابات فراموش کنیم و نادیده بگیریم؟ این توهین به شخص دکتر روحانی و رئیس جمهور منتخب است که فردی بیاید بگوید ما او را رئیس جمهور کردیم. خب شما اگر می توانستید فردی را رئیس جمهور کنید، قطعا می کردید.

وی تاکید کرد: روحانی با هنرمندی و تیزهوشی پیروز انتخابات شد. در این میان، گروه های همسو هم همه زحمت کشیدند. ما نباید از این پیروزی ها مغرور شویم. اولین شکست، همین غرور کاذب است و ادامه ی این فضا یعنی از همین الان ۸۹ را باخته ایم. به هیچکس نمره و مدال بیشتری نمی توان داد، همه ی این افتخارات از آن مردم است که پای صندوق رای آمدند.

نائب رئیس فراکسیون مستقلان اضافه کرد: چرا انقدر انحصار طلبانه فکر می کنید؟ خیلی از مردم پای صندوق رای امدند که اصلا نه اصلاح طلب بودند، نه اصولگرا. مردم به روحانی رای دادند چراکه نگران از انتخاب یک فرد ناکارامد بعنوان رئیس جمهور بودند. البته در کنار اصلاح طلبان که زحمت کشیدند، بخش کثیری از اصولگرایان عاقل هم به روحانی رای دادند و برای او تلاش کردند. اینکه آراء دکتر روحانی را مصادره کنیم، انحصار طلبی است.

جعفرزاده ایمن ابادی ادامه داد: همه باید به رای مردم احترام بگذاریم. نمی توانیم بگوییم فقط یک جریان خاص راهبری کرده، پس تکلیف جریانی که زیر چتر ناطق جمع شدند چیست. یا مثلا حزب اعتدال و توسعه. این صحبت ها بوی انحصار طلبی میدهد و مذموم است. همه تلاش کردند. هیچکس نباید بگوید من برتر از دیگران بودم. ایکنه بگویند همه کار را من کردم اشتباه است. این در اینده به ما ضربه می زند. ما باید به همه جریانات احترام بگذاریم. امیدوارم این اظهارات در این مقطع به دنبال اخذ سهیمه از دولت برای کابینه نباشد. این اظهارات دلسوزانه نیست.

انتخاب : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
کارشناس ارشد عمران
تاریخ تولد
۱۳۴۵ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا ، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار