مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۳۴۲۲۷
زمان انتشار : ۲۱:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳

ولی داداشی:

ایران در عرصه‌های بین‌المللی حرف اول را می‌زند

نماینده مردم شهرستان آستارا در خانه ملت با اشاره به اینکه مردم ایران مقوله‌ای به نام ولایت‌فقیه دارند که هیچ‌گاه پشت ولایت‌فقیه را خالی نمی‌کنند گفت: اگر در کشور امنیت وجود داشته و ایران در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه حرف اول را می‌زند این از برکت وجود اصل ولایت‌فقیه است.

به گزارش   ولی داداشی ظهر امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن این شهرستان در محل مصلی نمازجمعه با بیان اینکه ایران قبل از انقلاب هیچ اقتدار سیاسی نداشت و سردمداران شاهنشاهی به آمریکایی‌ها وابسته بودند اظهار کرد: ایران پس از انقلاب به یک حالت تأثیرگذار در دنیا تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران مقوله‌ای به نام ولایت‌فقیه دارند که هیچ‌گاه پشت ولایت‌فقیه را خالی نمی‌کنند بیان کرد: اگر در کشور امنیت وجود داشته و ایران در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه حرف اول را می‌زند این از برکت وجود اصل ولایت‌فقیه است.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران اسلامی هرچه دارد از برکت وجود تفکر جهادی و نیروهای ارزشی داخل نظام است گفت: اگر بخواهیم تفکر جهادی نشأت‌گرفته از آرمان‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی را رها کنیم قطع‌به‌یقین، دشمن به مرزهای کشور رسوخ می‌کند.

داداشی با اشاره به اینکه به روحانیت کشور باید افتخار کرد زیرا روحانیون اهل تسنن و تشیع ایران در داخل و خارج از مرزهای کشور، نقش‌های تأثیرگذاری ایفا کرده‌اند بیان کرد: روحانیت ایران سردمداران صلح در جهان بوده و ندای امنیت و صلح را در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه سر دادند.

وی مردم را یکی از بزرگ‌ترین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: مردم ایران مشکل سیاسی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نداشته و تنها مشکل مردم وجود مشکلات اقتصادی، معیشتی و رفاهی است که امیدواریم این مشکلات با همت مسئولین و همراهی مردم و اتحاد قوای سه‌گانه برطرف شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در خانه ملت با تأکید بر شعار اقتصاد مقاومتی موردنظر مقام معظم رهبری افزود: اگر در دهه‌های قبل شعار مقام معظم رهبری را رعایت می‌کردیم خیلی از مشکلات و گرفتاری‌های اقتصادی در کشور رخ نمی‌داد مانند ژاپن که با بستن مرزها به روی خود، انقلاب اقتصادی در کشور به‌پا کرد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!