مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
اسدالله عباسی
اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش

کد خبر : ۱۴۰۹۷
زمان انتشار : ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۱۳

اسدالله عباسی:

ایران اجازه بازدید و سرکشی از مراکز نظامی و تسلیحاتی را به احدی نمی‌دهد

عباسی گفت: ایران اجازه بازدید و سرکشی از مراکز نظامی و تسلیحاتی را به هیچ‌کس نمی‌دهد.

به گزارش   اسدالله عباسی در واکنش به مطرح‌شدن بازدید از مراکز تسلیحاتی و نظامی ایران از سوی آمریکا و مجامع بین‌المللی اظهار کرد: جمهوری اسلامی به‌هیچ‌وجه اجازه سرکشی و بازدید از مواضع و مراکز نظامی و تسلیحاتی خود را به احدی نمی‌دهد.

وی بابیان اینکه بازدید از مراکز نظامی باید با اجازه شورای عالی امنیت ملی باشد، افزود: مجلس نمایندگان شورای اسلامی نیز اجازه ورود بیگانگان به نهادهای امنیتی و تسلیحاتی داخل را نمی‌دهد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستیابی‌های آمریکا در مذاکرات هسته‌ای و مختل کردن فعالیت‌های ما در ایران، گفت: تاکنون تعامل با آمریکا موجب مختل شدن و به تعطیلی کشانده شدن مراکز هسته‌ای ما منجر شده و ما هیچ‌گاه اجازه بازدید از مراکز هسته‌ای را نمی‌دهیم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دشمن در تلاش برای تضعیف قدرت دفاعی و امنیتی کشور است، افزود: هر کشوری حق دارد برای دفاع از کشورش تجهیزات نظامی داشته باشد و در مقابل با تهدیدهای جوامع خود را آماده کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه بسیاری از کشورها با داشتن سلاح‌ها و ابزارهای جنگی نه برای دفاع بلکه برای تجاوز تسلیحات نظامی دارند، تصریح کرد: جمهوری اسلامی باید در چارچوب قانون از تسلیحات نظامی برخوردار باشد و هیچ‌گاه مراکز نظامی ما موردگفتگو و بازدید قرار نخواهد گرفت.

عباسی بابیان اینکه آمریکا در چارچوب قوانین بین‌المللی منطقه را ناامن کرده، افزود: تجاوز آمریکا به بسیاری از کشورها مشهود است و با سلاح‌های خود مسلمانان و مردم جهان را به جان هم انداخته‌اند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسدالله عباسی
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی
اسدالله عباسی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هفتم، هشتم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۰ خورشیدی
محل تولد
روستای هلوکله، چابکسر، رودسر
مسئولیت های سابق
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی (۱۳۹۱-۱۳۹۲)
وبسایت
www.dr-abbasi.com
سوابق علمی و آموزشی
-مدیریت مراکز آموزشی به مدت ۱۶ سال -تدریس در مراکز آموزشی، مراکزتربیت معلم و ضمن خدمت فرهنگیان به مدت ۶سال -مدرس آموزش خانواده استان تهران -مدرس مجتمع‌های آموزشی ایثارگران و جانبازان استان تهران -تدریس در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به مدت ۱۰ سال -عضو هیئت امنای دائمی دانشگاه گیلان به مدت ۴ سال -عضوشورای راهبردی ستاد تحول بنیادین آموزش و پرورش -عضو شورای راهبردی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی -عضو کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری -عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور -عضویت در کمیته ملی آموزش و توسعه پایدار کمیسیون ملی یونسکو در ایران -عضو کارگروه مدیریت فناوری اطلاعات (فاوا) ریاست جمهوری دولت دهم
سایر سمت های اجرایی
-معاون «توسعه و مدیریت منابع» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی -عضو شورای اجرایی و هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان گیلان -عضو مجمع عمومی بانک‌های مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران و سپه -عضو هیئت مدیره صندوق مرکزی اشتغال، ازدواج و مسکن مهر امام رضا (ع) -عضو ستاد امور رفاهی کارگران -رئیس شورای عالی کار -دبیر شورای عالی رفاه و تأمین اجتماعی -رئیس هیئت امنای تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و روستایی و عشایری -رئیس کمیته طبقه‌بندی مشاغل -دبیر شورایعالی اشتغال -رئیس کمیته اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری -رئیس مجمع عمومی بانک توسعه تعاون

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی