مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی
ولی داداشی
ولی داداشی
نماینده مردم آستارا

کد خبر : ۳۱۶۰۶
زمان انتشار : ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

ولی داداشی:

ایجاد مرکز رفاهی‌خدماتی معلمان در ساحل آستارا / افزایش سهمیه جذب مربیان پیش‌دبستانی و نهضتی آستارا

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت خوب زمین پنج‌هزار متری متعلق به آموزش‌وپرورش این شهرستان واقع در ساحل مخیری گفت: وزیر آموزش‌وپرورش اعتقاد دارند که ایجاد مرکز رفاهی‌خدماتی معلمان در زمین مذکور، منوط به اعلام آمادگی و سرمایه‌گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان است.

به گزارش  ولی داداشی با اشاره به دیدار اخیر خود با وزیر آموزش‌و‌پرورش اظهار کرد: در این دیدار موافقت ساخت مرکز رفاهی‌خدماتی معلمان در زمین پنج‌هزار متری متعلق به آموزش‌وپرورش این شهرستان واقع در ساحل مخیری از سوی «سید محمد بطحایی» صادر شد.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت خوب این زمین و مشرف بودن آن به دریا تصریح کرد: وزیر آموزش‌وپرورش اعتقاد دارند که ایجاد مرکز رفاهی‌خدماتی معلمان در زمین مذکور، منوط به اعلام آمادگی و سرمایه‌گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان در این طرح است.

وی افزایش سهیمه جذب مربیان پیش‌دبستانی و نهضتی را از دیگر مباحت موردطرح با وزیر آموزش‌وپرورش دانست و خاطرنشان کرد: تعداد مربیان پیش‌دبستانی شهرستان آستارا حدود ۵۶ نفر بود که در سال تحصیلی جاری بیش از ۳۰ نفر آن به صورت حق‌التدریسی جذب آموزش‌وپرورش شده‌اند.

داداشی تعداد مربیان پیش‌دبستانی باقی‌مانده در صف جذب به آموزش‌وپرورش را حدود ۲۵ نفر دانست و بیان کرد: وزیر آموزش‌وپرورش در خصوص جذب این تعداد مربی پیش‌دبستانی قول همکاری داده‌اند و این افراد به احتمال زیاد امسال یا سال بعد جذب آموزش‌وپرورش می‌شوند.

وی اولویت جذب در آموزش‌و‌پرورش این شهرستان را طبق ضوابط وزارت آموزش‌وپرورش با نیروهای بومی دانست و گفت: بیش از این، نزدیک ۲۰ نفر نیروی غیربومی را جهت جذب به آموزش‌وپرورش شهرستان آستارا فرستاده بودند که با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده از جذب این تعداد نیروی غیربومی جلوگیری به‌عمل‌آمد.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی تهیه تجهیزات و اقلام موردنیاز برای آموزش‌وپرورش این شهرستان از جمله دوربین‌های مداربسته و دستگاه کپی را از دیگر موارد مطرح با «سید مجمد بطحایی» دانست و گفت: وزیر آموزس‌وپرورش در این خصوص قول همکاری داده‌اند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی