مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
حسن خسته‌ بند
حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی

کد خبر : ۳۱۶۰۳
زمان انتشار : ۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

حسن خسته بند:

ایجاد اشتغال در استان با سپردن موقت زمین‌های کشاورزی به فارغ‌التحصیلان/ فرار سرمایه‌گذاران از گیلان به دلیل عدم هماهنگی بین ادارات

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذار وارد گیلان می‌شود اما به علت عدم هماهنگی میان ادارات، عدم ارائه مجوزهای لازم و عدم‌حمایت از وی از استان گیلان فرار می‌کند.

به گزارش  حسن خسته بند در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در سالن غدیر استانداری گیلان اظهار کرد: مدیران گیران در بدترین وضعیت در حال کار کردن هستند.

وی با اشاره به وضعیت بودجه کشور در سال ۹۷ و مراحل بررسی آن افزود: امسال سال بدی به لحاظ بودجه بود و سال بعد نیز وضعیت بودجه بدتر از امسال است.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های استان گیلان گفت: این استان دارای زمین‌های کشاورزی بسیار زیادی است که با اجاره دادن موقت آن به فارغ‌التحصیلان می‌توانیم آن‌ها را زیر کشت برده و علاوه بر اشتغال‌زایی از خروج ارز خودداری کنیم.

وی تعداد آب‌بندان های استان گیلان را ۹ تا ۱۱ هزار و مساحت تالاب‌های استان را ۱۱ تا ۱۳ هزار هکتار عنوان کرد و افزود: از این تالاب‌ها و آب‌بندان ها می‌توان برای پرورش آبزی استفاده کرد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال گذشته بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان به بخش صنعت استان گیلان تزریق شد اما الآن باید بررسی شود که این مبلغ چه شد و چه تأثیری داشت.

خسته بند گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذار وارد گیلان می‌شود اما به علت عدم هماهنگی میان ادارات، عدم ارائه مجوز های لازم و عدم‌حمایت از وی از استان گیلان فرار می‌کند.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

حسن خسته‌ بند
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی
حسن خسته‌ بند
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
بندرانزلی، گیلان

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی