مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۶۰۳۶
زمان انتشار : ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۱۳

محمدصادق حسنی:

انتظار جامعه برای شکوفایی اقتصاد پس از برجام بی‌نتیجه ماند

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به دل بستگی‌های افراد مختلف جامعه برای شکوفا شدن اقتصاد توسط برجام گفت: انتظار می‌رفت بسیاری از مشکلاتی که در ۴۰ سال در اقتصاد ایران وجود داشت توسط برجام حل شود اما این‌طور نشد.

به گزارش  محمدصادق حسنی جوریابی در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات غدیر استانداری‌ گیلان اظهار داشت: بحث روز کشور بحث تحریم و فشارهای دشمنان است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دل بستگی‌های افراد مختلف جامعه برای شکوفا شدن اقتصاد توسط برجام گفت: انتظار می‌رفت بسیاری از مشکلاتی که طی ۴۰ سال در اقتصاد ایران وجود داشت توسط برجام حل شود اما این‌طور نشد.

حسنی جوریابی با بیان اینکه دشمنان از ایران می‌ترسند خاطرنشان کرد: اگر مدیریت کشور در چارچوب اقتصاد مقاومتی عمل کند و در چهارچوب رفع نیازها فعالیت شود هیچ کشوری نمی‌تواند ایران را تحریم اقتصادی کند.

عضو کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: مشکلات اقتصادی در جامعه ناشی از تحریم نیست و در ۴۰ سال گذشته کشور محکم روی پای خود ایستاده است و کشور ایران نیازی به هیچ کشور و هیچ شخصی ندارد.

وی با اعلام اینکه سیستم مدیریتی در کشور مبنی بر هزینه است و باید این نگرش تغییر کند بیان داشت: بودجه در نظر گرفته شده برای ادارات باید بر حسب کار انجام شده تعریف شود و سازمان‌ها باید در قبال فعالیت‌های تعریف شده خود به‌دنبال بودجه بروند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بودجه استان گیلان محدودیت خاص خودش را دارد عنوان داشت: ادارات استان گیلان می‌توانند در گرفتن بودجه از وزارتخانه‌ها از مجمع نمایندگان استان کمک بگیرند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار