مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۷۲۰۴
زمان انتشار : ۲۲:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۹

محمدصادق حسنی:

انتشار بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومان اوراق قرضه از بدترین نکات بودجه سال ۹۷ بود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتشار بیش‌ازحد اوراق مشارکت تضاد طبقاتی را افزایش می‌دهد گفت: انتشار بیش از 60 هزار میلیارد تومان اوراق قرضه از بدترین نکات بودجه سال 97 بود.

به گزارش  محمدصادق حسنی در سالن اجتماعات فرمانداری رشت با تأکید بر تلاش و کوشش مضاعف توسط مسئولان اظهار کرد: مسئولیت گرفتن‌ها در این زمان بسیار کوتاه است و باید توجه همه مدیران و مسئولان در اوضاع بسیار بد اقتصادی به مردم باشد.

وی با اشاره به نکات منفی بودجه سال ۹۶ گفت: گرچه مجلس تلاش کرد تا زمین‌هایی را که از سال‌های بسیار گذشته در دست مردم بود و اکنون منابع طبیعی به تصرف خود درآورده را برای مصارف کشاورزی و غیره استفاده کنند اما این مصوبه با بررسی‌های شورای نگهبان رد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کهولت سن در کشاورزان و ناتوانی در تولید و اشتغال و تأکید بر بازنشستگی زودهنگام بیان کرد: مجلس شورای اسلامی بیمه کشاورزان را از ۷۰ سال به ۶۰ سال کاهش داده بود اما با مخالفت شورای نگهبان این مصوبه باطل و همچنان کشاورزان در مضیقه قرار گرفتند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اوراق مشارکت اظهار کرد: در لایحه بودجه سال ۹ حدود ۶۰ هزار میلیارد تومان اجازه انتشار اوراق قرضه داده‌شده و کشور بدهکار شده و این از بدترین نکات منفی بودجه سال ۹۷ است.

حسنی با اشاره به وجود رانت در اوراق مشارکت گفت: انتشار اوراق مشارکت اختلاف طبقاتی بین جامعه را زیاد می‌کند اما با همه این مشکلات مسئولان باید تلاش کنند تا مسائل مردم حل شود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی