مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۲۱۵۸
زمان انتشار : ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷

جبار کوچکی نژاد:

انتخابات هیئت رئیسه مجلس صرفا ساختار جناحی ندارد/ لاریجانی قدرت اداره خانه ملت را دارد

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه انتخابات هیئت رییسه مجلس صرفا ساختار جناحی ندارد، گفت: نمایندگان مردم در خانه ملت در این راستا شاخص های متنوعی را در دستور کار قرار می دهند.

به گزارش   ، جبار کوچکی نژاد در مورد انتخابات هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: این انتخابات در ادوار مختلف در خانه ملت انجام شده است.

وی تصریح کرد: انتخابات هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی صرفا ساختار جناحی ندارد بلکه نمایندگان مردم در خانه ملت در این راستا شاخص های متنوعی را در دستور کار قرار می دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه ریاست فعلی مجلس شورای اسلامی در ادوار گذشته عملکرد خوبی را از خود ارائه کرده است، اضافه کرد: علی لاریجانی قدرت اداره و کنترل خانه ملت را دارد و عملکرد خوبی از خود نشان داد.

دیار باران : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی