مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۲۵۷۷
زمان انتشار : ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

محمدحسین قربانی:

انتخابات نظام پزشکی در صحت کامل برگزار شده است/ برای پیش برد طرح تحول سلامت نیازمند نظام پزشکی قدرتمند بودیم

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی گفت: انتخابات نظام پزشکی در صحت کامل برگزار شده و امنیت آن را تضمین کرده‌ایم.

به گزارش   محمدحسین قربانی با اشاره به برگزاری انتخابات نظام پزشکی کشور به دو شیوه حضوری و الکترونیکی اظهار کرد: هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور صبح جمعه ۳۰ تیر برگزار و مشارکت‌کنندگان در ۱۹۹ حوزه انتخابیه در انتخابات شرکت کردند.

وی بابیان اینکه پنج هزار و ۴۴۷ نفر در این انتخابات ثبت‌نام کردند، افزود: بیش از ۷۴ درصد از شرکت‌کنندگان در انتخابات نظام پزشکی مرد و حدود ۲۶ درصد نیز زن بودند.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور گفت: انتخابات نظام پزشکی در صحت و سلامت کامل برگزار شده است.

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توضیح انتقادات وارده بر انتخابات اخیر تصریح کرد: در کنار سیستم الکترونیکی شیوه انتخابات دستی هم تعبیه‌شده بود که در برخی از حوزه‌ها انتخابات به شیوه دستی انجام شد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در تمامی شعبه‌های اخذ رأی وجود داشت، گفت: دلیل دستی برگزار شدن انتخابات پس از الکترونیکی برگزار شدن تهدید و احتمال هک آرای مشارکت‌کنندگان بود که در راستای صیانت از رأی آن‌ها تصمیم گرفتیم ادامه رأی‌گیری را دستی برگزار کنیم.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مشارکت در دوره اخیر از دوره قبل بیشتر بوده، خاطرنشان کرد: انتخابات بدون چالش‌های امنیتی و سیستمی در تمامی حوزه‌ها برگزار شد و ما سعی کردیم تا با چاپ تعرفه به میزان کافی جلوی اشکالات احتمالی را بگیریم.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی کشور با تأکید بر اثرگذاری نظام پزشکی در کنار طرح تحول سلامت گفت: برای پیش بردن طرح تحول سلامت نیازمند یک نظام پزشکی قدرتمند و میدانی هستیم.

قربانی با تأکید بر اینکه تخلفات در انتخابات نظام پزشکی اخیر بسیار کاهش داشت، گفت: یقین داریم که احتمال تخلف در این دوره به صفر رسیده و امنیت انتخابات به‌خوبی تضمین‌شده است.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار