مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدحسین قربانی
محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه

کد خبر : ۱۳۰۶۸
زمان انتشار : ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

محمدحسین قربانی:

انتخابات نظام پزشکی به هیچ وجه ابطال نمی‌شود/ تکذیب ورود کمیسیون بهداشت مجلس به پرونده انتخابات

رییس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی گفت: به هیچ وجه قرار نیست در مسیر ابطال انتخابات نظام پزشکی یا رای گیری از رای نداده ها حرکت کنیم زیرا لزومی برای اتخاذ چنین تصمیمی وجود ندارد.

به گزارش  محمد حسین قربانی با رد برخی اخبار مبنی بر تشکیل کمیته ای در کمیسیون بهداشت و درمان برای بررسی انتخابات نظام پزشکی، افزود: هیات مرکزی انتخابات نظام پزشکی همچنان فعالیت خود را انجام می دهد و اصلا نیازی به ورود کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیست این درحالی است که سه نفر از اعضای این کمیسیون نیز عضو ناظر مجلس در انتخابات نظام پزشکی هستند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: صحت و سقم انتخابات نظام پزشکی و تعیین تکلیف انتخابات تا ۱۱ مرداد اعلام خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا هیات مرکزی جلسات مستمر خود را برگزار می کند و نیازی به تشکیل کمیته ای ویژه در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: نظر نهایی هیات مرکزی اعلام می کند و هیات مرکزی نیز در چارچوب قانون تصمیم می گیرد و به هیچ وجه قرار نیست در مسیر ابطال انتخابات یا رای گیری از رای نداده ها حرکت کنیم زیرا لزومی برای اتخاذ چنین تصمیمی وجود ندارد.

رییس هیات نظارت بر انتخابات نظام پزشکی  یادآور شد: همه اعتراض ها با جدیت مورد رسیدگی قرار می گیرد و رای و نظر هیات مرکزی نظارت فصل الخطاب خواهد بود./

خبرگزاری خانه ملت : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

محمدحسین قربانی
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی
محمدحسین قربانی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره نهم و دهم
تحصیلات
دکتری
تاریخ تولد
۱۳۴۴خورشیدی
محل تولد
آستانه اشرفیه، گیلان
اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار