مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۶۳۲۵
زمان انتشار : ۱۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

محمدصادق حسنی:

اموال دولتی رها شده از دهه ۶۰ تعیین تکلیف می‌شود

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: درصددیم ‌‌نسبت به تعیین تکلیف اموال دولتی ‌‌‌‌‌‌که از دهه ۶۰ ‌بدون هیچ نتیجه خاصی رها شده‌اند تصمیمات مهمی بگیریم.

به گزارش  محمدصادق حسنی در نشست خبری در رشت اظهار داشت:‌ حواشی‌های اخیر استان نباید به نحوه کار مدیران شایسته و رفع مشکلات مردم استان خدشه وارد کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:‌ روحیه انعطاف‌پذیری در مدیران برای حل سریع معضلات استان بسیار ضروری است و مدیران در این راه بدون ترس از حواشی سیاسی اخیر با ریسک‌پذیری بیشتری پای در عرصه خدمت به مردم بگذارند.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس عنوان کرد:‌ مسائلی هم اکنون در باب قانون “از کجا آورده‌ای” و نظیر آن مطرح می‌شود ‌اما به اعتقاد بنده در دنیای کنونی سیاست در مقابل برخی موضوعات باید رویکردی کاملاً انعطاف‌پذیر در دستور کار قرار گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به طرح جدید مجلس در سال آینده نیز ابراز داشت:‌ درصدد هستیم در سال آینده نسبت به تعیین تکلیف اموال دولتی و زمین‌هایی که از دهه ۶۰ جهت سرمایه‌گذاری به افراد مختلف واگذار و بدون هیچ نتیجه خاصی رها شده تصمیمات مهمی را اجرایی کنیم.

وی با تاکید بر لزوم بررسی فرجام این طرح‌های نامشخص اظهار داشت: ‌این‌طور نباید باشد که هرکسی وارد شود و نسبت به دریافت امکانات و تسهیلات دولتی اقدام و سپس بدون ارائه خروجی و تحویل کار از مسئولیت‌های قانونی خود شانه خالی کند.

نماینده مردم رشت در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: ‌بنده در خصوص بحث مالیات بارها به سازمان مدیریت کشور اعتراض کرده‌ام زیرا بر اساس قانون محاسبات عمومی نظارت مالی به اعتبارات دولتی باید بر عهده وزارت اقتصاد و دارایی کشور باشد.

عضو فراکسیون امید مجلس یکی از مشکلات عمده کشور را برشمرد و ابراز داشت:‌ اعطای تسهیلات و امکانات لازم دولتی به افراد بدون مشخص شدن‌ نتیجه و پایان پروژه و عدم پاسخگویی عوامل اجرایی آن از معضلات اصلی سیستم اقتصادی و اداری کشور است.

وی با بیان اینکه بسیاری از مدیران درک درستی از اقتصاد مقاومتی ندارند افزود:‌ مردم با مشکلات اقتصادی و چالش‌های عدیده‌ای مواجه‌اند اما بسیاری از مدیران کشور درک درستی از رهنمودهای مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی ندارند.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی