مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
منوچهر جمالی سوسفی
منوچهر جمالی سوسفی
نماینده مردم رودبار

کد خبر : ۲۳۸۷۲
زمان انتشار : ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳

منوچهر جمالی:

اقدامات زیربنایی برای رشد صنعت گردشگری در ‌گیلان انجام نشد‌

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: با نگاه به آمار و ارقام می‌توان نتیجه گرفت که کارهای ابتدایی برای رشد صنعت توریست و گردشگری در استان گیلان انجام نشده است.

به گزارش  منوچهر جمالی  در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در رشت اظهار داشت: یخش های مختلف استان گیلان به‌صورت یکسان رشد نکرده است.

وی با بیان اینکه دراویل انقلاب استان گیلان را استان کشاورزی نامیدند عنوان داشت: اگر به استان گیلان به‌عنوان یک استان کشاورزی توجه شود نباید مشکلاتی که امروزه کشاورزان چای، برنج و زیتون با آن‌ها درگیرند وجود داشته باشد.

جمالی با اشاره به روی آوردن مسئولان به صنعت توریست و گردشگری در سال‌های اخیر در استان گیلان اعلام داشت: با نگاه به آمار و ارقام می‌توان نتیجه گرفت که کارهای ابتدایی برای رشد صنعت توریست و گردشگری در استان گیلان انجام نشده است.

نماینده رودبار در مجلس با تاکید بر اینکه همه مسئولان و افراد باید با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت  استان گیلان هماهنگ باشند و پیشنهادها و نقدهای سازنده خود را دلسوزانه به وی منتقل کنند خاطرنشان کرد: با کمک و همکاری تمام افراد، استان گیلان می‌تواند به جایگاه واقعی خود در بخش صنعت برسد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی لازمه رسیدن استان گیلان به جایگاه واقعی خود در بخش صنعت را کند نبودن مسیر توسعه در استان گیلان بیان کرد و گفت: نمایندگان استان گیلان همراه و یاور مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان هستند‌.

وی با بیان ‌اینکه بیش از  ۷۰ درصد معادن استان گیلان در شهر رودبار قرار دارد گفت: در سال ۹۴ در مجوز برداشت ۳ میلیون تن شن و ماسه از معادن استان گیلان  داده شده بود و آمار برداشت شن و ماسه از معادن استان گیلان بالغ بر ۱۵ میلیون تن بود و ابن‌نشان از این دارد که اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

جمالی با اعلام اینکه مسئولان باید با یکدیگر هماهنگ باشند و در قالب گروه‌های سیاسی به جان یکدیگر نیفتند و با اتحاد و همدلی معنی‌دار هدف اصلی را که حفظ نظام جمهوری اسلامی است فراموش نکنند عنوان داشت: ترامپ و امثال آن نمی‌توانند هیچ کاری با ایران بکنند‌.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی سپاه را سرمایه‌ای بزرگ که در دوران دفاع مقدس کارهای بزرگی انجام داد بیان کرد و اعلام داشت: با اتحاد با یکدیگر می‌توانیم کشور را در مسیر توسعه پیش بریم و مشکلات معیشتی مردم را حل کنیم و برای زندگی بهتر مردم تلاش کنیم.

خبرگزاری تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

مهرداد خدیر

«مجمع تشخیص مصلحت نظام» گفت که سالی تقریبا خاموش را پشت سر گذاشت و مهم‌ترین خبری که در دو ماه گذشته هر دو هفته یک بار درباره جلسات مجمع منتشر می‌شود این است که احمدی نژاد شرکت کرده یا نه و بعد از حملات او به رییسان قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی این که برادران لاریجانی حضور یافتند یا نه و حالا غیبت حسن روحانی نیز به این موضوع ربط داده می شود.

سید مجتبی حسینی

پیشگیری رسانه‌ای یا درمان قضایی؟