مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
محمدصادق حسنی جوریابی
محمدصادق حسنی جوریابی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۶۱۱۴
زمان انتشار : ۱۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۳/۳۰

محمدصادق حسنی:

اقتدار موشکی ایران مستلزم پشتیبانی و تقدیر است / اقدام هوشمندانه سپاه امنیت کشور را تضمین کرد

به گزارش  ، محمدصادق حسنی  حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست‌ها در سوریه را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی برشمرد و اظهار کرد: افتخار ایران در این است که این حمله موشکی باقدرت هرچه‌تمام‌تر عملیاتی شد.

وی حمله موشکی سپاه را از اقتدار نظام دانست و افزود: ایران با حمله موشکی به مواضع داعش اقتدار خود را نشان داده که مستلزم حمایت و پشتیبانی و تقدیر است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با هشدار به تروریست‌ها و هم‌پیمانان آن‌ها در منطقه گفت: دشمنان و نیروهای تکفیری و داعشی از حمله موشکی سپاه عبرت بگیرند و با دم شیر بازی نکنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: سپاه با اقدام هوشمندانه، مقتدرانه و به‌جا خود امنیت کشور را تضمین کرد.

حسنی گفت: قبول داریم که داعش در تهران حاضر شد و حمله‌ای را کرد و بعد مدعی شد که مردم نسبت به‌نظام بدبین هستند و ایران ترسیده است اما با حرکت بسیار بجا سپاه نیروهای داعش، تکفیری و هم‌پیمانان و حامیان آن‌ها را بر سر جای خود نشستند.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم گفت: همان‌طور که سردار حاجی‌زاده اعلام کردند یقیناً در صورت تکرار شرارت‌ها داعش و حامیان آن‌ها پاسخ ایران محکم‌تر و کوبنده‌تر خواهد بود.

وی بابیان اینکه داعش جرئت حمله و لشکرکشی به خاک ایران را ندارد خاطرنشان کرد: امنیت ایران سر جایش محفوظ است و حرکت تروریستی در تهران یک اتفاقی نادر و خاص بوده است.

نماینده مردم رشت در خانه ملت حضور تیم‌های تروریستی و خرابکاری را در همه کشورها یک تهدید برشمرد و گفت: با پاسخ دندان‌شکنی که سپاه پاسداران به داعش نشان داد هیچ‌کس یارای تعدی و جسارت به کشور پهناور ایران را ندارد.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟