مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]

انتخاب نماینده دیگر

اسدالله عباسی حسن خسته‌ بند ذبیح نیکفر لیالستانی سید کاظم دلخوش اباتری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی محمدحسین قربانی محمدصادق حسنی جوریابی محمدمهدی افتخاری محمود شکری منوچهر جمالی سوسفی مهرداد بائوج لاهوتی ولی داداشی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت

کد خبر : ۳۱۰۰۴
زمان انتشار : ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۷

جبار کوچکی نژاد:

افزایش یارانه نقدی دهک‌های کم‌درآمد در صورت افزایش حامل‌های انرژی ضرورت دارد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت قرار است قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهد باید افزایش یارانه نقدی را برای دهک‌های کم‌درآمد نیز در نظر بگیرد.

به گزارش  جبار کوچکی نژاد با اشاره به حذف یارانه‌ها در لایحه پیشنهادی دولت به مجلس اظهار کرد: دولت طبق قانون هم در بودجه سال ۹۵ و هم ۹۶ موظف بود تا یارانه دهک‌های پردرآمد را حذف و به دهک‌های پایین یارانه بیشتری بدهد.

وی بابیان اینکه دولت روحانی در طول سال‌های مدیریت خود تاکنون به قانون هدفمندی یارانه‌ها درست عمل‌نکرده، افزود: یکی از دلایل عدم حذف یارانه دهک‌های پردرآمد در سال‌های گذشته در پیش داشتن انتخابات ریاست جمهوری بود که دولت از اصلاح پرداخت یارانه‌ها خودداری می‌کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه با افزایش حامل‌های انرژی طی سال‌های اخیر پرداخت یارانه ۴۵هزار و پانصد تومان مفهومی ندارد، گفت: اکنون با توجه به اینکه انتخابات تمام‌شده و دولت باید یارانه را افزایش دهد، تصمیم گرفته تا حامل‌های انرژی را گران کند و از این منظر مردم نگران هستند.

نائب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری بابیان اینکه دولت باید یارانه مردم را افزایش دهد چون در قانون پیشنهادی خود تاکید کرده که حامل‌های انرژی را افزایش خواهد داد، گفت: نباید با تصویب قانون افزایش حامل خای انرژی موافقت کرد چون نتیجه چنین قانونی افزایش فشار بر مردم خواهد بود.

خبرگزاری فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب مسدود شده است.

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی
دوره های نمایندگی در مجلس
دوره هشتم، نهم و دهم
تحصیلات
فوق لیسانس مدیریت دولتی
تاریخ تولد
۱۳۳۶ خورشیدی
محل تولد
صومعه سرا، ایران

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی